Mała Ania z "Warsaw Shore" przeszła metamorfozę. Fani nie szczędzą komplementów. "Macierzyństwo ci służy"

Mała Ania, czyli Anna Sowińska, dała się poznać w programie "Warsaw Shore". Od tego czasu celebrytka przeszła szokującą metamorfozę. Fani nie kryją zachwytu.

Mała Ania zdobyła popularność, występując w kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore". Anna Aleksandrzak, a po ślubie Anna Sowińska, występowała w nim wiele lat. Jakiś czas temu zrezygnowała jednak z kariery w show-biznesie. Woli skupić się na sobie i rodzinie. Postawiła także na zmiany w wyglądzie. Patrząc na dawne zdjęcia Małej Ani, trudno ją rozpoznać.

Zobacz wideo Czy Mała Ania jest zmęczona "Warsaw Shore"?

Jak dziś wygląda Mała Ania z "Warsaw Shore"?

Mała Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała ponad pół miliona obserwujących. Choć celebrytka zrezygnowała z medialnego życia, niekiedy pojawia się na ściance. Ostatnio wraz z mężem przyszła na pokaz serialu dokumentalnego na platformie Viaplay pt. "Materla. Lionheart", który opowiada o życiu legendy MMA. Mała Ania zaskoczyła eleganckim strojem. Na przestrzeni lat zupełnie zmieniła swój styl.

 

Dawniej Mała Ania preferowała wyzywające kreacje. Kilka razy również zmieniła fryzurę. Dodatkowo zawsze pokazywała się w mocnym makijażu. Obecnie celebrytka prezentuje zupełnie inny styl. Na co dzień wybiera wygodne ubrania, które pozwolą jej na komfortową zabawę z dzieckiem. Na specjalne okazje stawia na gustowne stylizacje. Fani regularnie chwalą jej nową odsłonę. Pod postami na Instagramie kierują do niej miłe słowa.

Na tym zdjęciu wyglądasz jak nastolatka.
Wyglądasz przepięknie, miłość i macierzyństwo ci służą.
Przemiana wyglądu wyszła ci na plus - czytamy.

Mała Ania spełnia się jako matka

Nie da się ukryć, że jeszcze kilka lat temu Mała Ania słynęła z szalonego, imprezowego życia. Obecnie skupia się przede wszystkim na macierzyństwie. Choć przez długi czas nie mogła znaleźć miłości, w końcu w jej życiu pojawił się zawodnik KSW, Artur Sowiński. Relację rozpoczęli w 2020 roku. Niecałe dwa lata później na świat przyszedł ich syn, Natan. Rodzice często chwalą się wspólnymi ujęciami z dzieckiem. "Nic nie daje mi tyle szczęścia co mój synek. To najwspanialszy chłopczyk na świecie! Moja mała iskierka" - napisała Mała Ania pod jednym z postów na profilu na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Sykut-Jeżyna o zawieszeniu "Tańca z gwiazdami". Chyba już przywykła do zmian Miszczaka [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.