Mała Ania przeszła metamorfozę. Uczestniczka programu "Warsaw Shore" ścięła włosy i pochwaliła się zmianą

Mała Ania postanowiła wprowadzić zmianę w swoim wyglądzie i zdecydowała się skrócić włosy. Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Nie jest tajemnicą, że Ania z programu "Warsaw Shore" lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Tym razem postawiła na metamorfozę w salonie fryzjerskim. Zobaczcie, na jaką fryzurę zdecydowała się była uczestniczka popularnego show. 

Ania 'Mała' z 'Warsaw Shore'"Warsaw Shore". Mała Ania jednak nie rozpuści ust. Wyjawiła, dlaczego

Zobacz wideo Tak wyglądał pierwszy wywiad 'Małej' Ani z 'WS'. Po 5 latach zadaliśmy jej te same pytania. Najlepsza odpowiedź o ideał faceta

Mała Ania skróciła włosy

Pomimo zaawansowanej ciąży Anna Sowińska nie zapomina o obserwatorach i codziennie udostępnia na Instagramie relacje ze swojego życia. Ostatnio 28-latka zdecydowała się zmienić nieco wygląd, w tym celu odwiedziła salon fryzjerski. Efektami wizyty pochwaliła się na swoim InstaStories. Jak możemy zobaczyć, Mała Ania pozostała wierna ciemnym włosom, jednak zdecydowała się znacznie je skrócić.

Mała AniaMała Ania Screen: Instagram/@malaa_official

Ania z "Warsaw Shore" już kilkukrotnie zmieniała swój wizerunek

Widzowie programu "Warsaw Shore" zapewne pamiętają Anię jako szczupłą brunetkę o regularnych rysach twarzy, wąskich ustach i cienkich brwiach. Od zakończenia programu dziewczyna przeszła spektakularną metamorfozę. Sowińska zdecydowała się skorzystać z pomocy zabiegów medycyny estetycznej oraz kilkukrotnie zmieniała swoją fryzurę. Obecna jest naprawdę korzystna, Ania wygląda bardzo dziewczęco.

Mała AniaMała Ania materiały promocyjne MTV, Instagam @malaa_official

Metamorfoza od łobuziary do żony. Ania lubi zaskakiwać swoich fanów 

Obecnie w życiu Małej Ani dużo się dzieje. Już niebawem wraz ze swoim mężem Arturem powitają na świecie pierwsze dziecko. Para o swoim związku poinformowała na początku 2020 roku, a sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w czerwcu. Uroczystość odbyła się w gronie najbliższych. 

 

Jakie jest wasze zdanie na temat wszystkich zmian, jakie na przestrzeni lat zaprezentowała Mała Ania? 

Więcej o: