"Hotel Paradise". Eliza wybrała już miejsce na wesele. Zaręczyny? Nie było. Jay musi się pośpieszyć

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" wybrali się na romantyczny wypad poza miasto. Hotel tak zauroczył uczestniczkę, że już zaplanowała wesele w Polsce. Pojawił się jednak pewien problem, bo nadal nie było oświadczyn.

Eliza i Jay byli uczestnikami ostatniej edycji "Hotelu Paradise". Ich relacja wzbudzała spore kontrowersje i widzowie byli przekonani, że rozpadnie się z hukiem tuż po zakończeniu programu. Tak się jednak nie stało i team "Eljay" ma się świetnie. Para jest zakochana i chętnie dzieli się w sieci relacjami z codziennego życia. Eliza i Jay mają nawet raczkujący kanał na YouTube, gdzie pokazują zagraniczne wycieczki i codzienne życie. Ostatnio wybrali się razem na wypad za miasto. Hotel, w którym się zatrzymali, tak bardzo spodobał się Elizie, że zmieniła dotychczasowe plany związane ze wspólną przyszłością.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o wypadku syna. Jest zła na właściciela stoku

Marta LinkiewiczMarta Linkiewicz zerwała z chłopakiem. "Nie dam się nikomu tłamsić"

Eliza już wybrała miejsce na wesele, ale jeszcze nie było oświadczyn. Co na to Jay?

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" jeden z ostatnich weekendów spędzili pod Warszawą. Miejscowość, w której się zatrzymali, od razu porwała ich serca. Eliza była tak zauroczona urokliwym hotelem, że od razu zaczęła snuć weselne plany. Uczestniczka "Hotelu Paradise" wcześniej myślała o organizacji przyjęcia za granicą, ale wygląda na to, że "serce nie sługa" i właśnie je zmieniła.

Myślałam, że nie chcę wesela w Polsce, ale po zobaczeniu tego miejsca, zmieniam zdanie - wyznała na InstaStories.

'Hotel Paradise'. Eliza już planuje wesele z Jay'em'Hotel Paradise'. Eliza już planuje wesele z Jay'em fot. instagram.com/eliza.milewska

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Jest jednak pewien problem. Mimo że para nieustannie deklaruje miłość i płomienne uczucie, to Jay nie zaproponował jeszcze ukochanej pierścionka. Wygląda na to, że właśnie dostał delikatną sugestię, aby pośpieszyć się z matrymonialną ofertą. Z tym z pewnością nie będzie problemu, bo uczestnik "Hotelu Paradise" jest wpatrzony w ukochaną jak w obrazek.

Każdego dnia budzę się, patrzę na Elizę i nie czuję nic poza czystym szczęściem - napisał na Instagramie.

Eliza także nie pozostaje dłużna i nie ukrywa, jak bardzo jest zakochana w Jayu.

Nie jestem w stanie wyrazić w słowach, jak bardzo odmieniłeś moje życie. (...) Dziękuje ci za każdy miesiąc, tydzień, dzień, godzinę, minutę i sekundę - napisała po zakończeniu "Hotelu Paraidse"

Czekamy w takim razie na relację z romantycznych oświadczyn. Kibicujecie im?

 

Ile Michał Wiśniewski ma dzieci? My też się czasem gubimy. Ale rozrysowaliśmy wam toIle Michał Wiśniewski ma dzieci? My też się czasem gubimy. Ale rozrysowaliśmy wam to

 

Zobacz też: "Love Island". Karolina Gilon zaczęła nowy sezon od "niespodzianki". Widzowie się wściekli

 
 
 
Więcej o: