"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek zamieszkał z ukochaną. Tak wygląda ich dom na Mazurach. Piękne krajobrazy

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" dla narzeczonej przeprowadził się na drugi koniec Polski. Dom pary położony jest na Mazurach. Zobaczcie, jak zakochani mieszkają.

"Chłopaki do wzięcia" to popularny reality show, który jest emitowany od ponad dekady. Do tej pory doczekał się 22. sezonów. Program można oglądać na antenie Polsat Play. Jednym z jego najpopularniejszych bohaterów jest Bandziorek. Po latach poszukiwań uczestnik wreszcie odnalazł szczęście. Mężczyzna postanowił ustatkować się u boku Danusi. Para jest już po zaręczynach. Romantyczny moment pokazano w jednym z odcinków. Dla ukochanej Krzysztof zdecydował się na poważne zmiany w życiu. Jedną z nich była przeprowadzka na drugi koniec Polski. Zakochani zamieszkali na malowniczych Mazurach. Jak wygląda ich wspólne gniazdko?

Zobacz wideo To właśnie tak wygląda ulubione miejsce w domu Katarzyny Pakosińskiej

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek zamieszkał z ukochaną. Tak wygląda ich dom na Mazurach

Bandziorek udowodnił, że dla miłości jest gotowy na wiele poświęceń. Bohater "Chłopaków do wzięcia" podjął walkę z nałogami. Zaczął też bardziej dbać o swój wygląd fizyczny. Różnica miedzy "starym" a "nowym" Krzysztofem widoczna jest na pierwszy rzut oka. Uczestnik reality show zdecydował się też na przeprowadzkę do ukochanej. Para uwiła sobie wspólne gniazdko na Mazurach.

'Chłopaki do wzięcia'. Mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach'Chłopaki do wzięcia'. Mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach fot. screen PolsatPlay

Uwagę zwraca malownicza okolica, w której położony jest dom Bandziorka i jego ukochanej. Budynek położony jest z dala od miasta, jego otoczenie jest więc bardzo spokojne. Zakochani mogą wybierać się na romantyczne spacery. W pobliżu znajdują się także niewielkie jeziora. Bandziorek nie pasjonuje się wędkarstwem, jednak po pracy lubi odpocząć na molo.

'Chłopaki do wzięcia'. Mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach'Chłopaki do wzięcia'. Mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach fot. screen PolsatPlay

Myślicie, że Bandziorek i Danusia już wkrótce staną przed ołtarzem? Więcej zdjęć Bandziorka i Danusi w otoczeniu domu znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA