Anna z "Rolnik szuka żony" wreszcie znalazła miłość? Nowe zdjęcie wiele zdradza

Anna Michalska z programu "Rolnik szuka żony" cała w skowronkach ogłosiła, że w jej życiu nastał magiczny czas. Czyżby uczestniczka kultowego show TVP1 wreszcie szczęśliwie się zakochała? Deklaracja padła w wyjątkowym dniu.

Anna Michalska wzięła udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" w 2015 roku. Rolniczka otrzymała rekordową ilość zgłoszeń (na tamten moment) i na gospodarstwo zaprosiła Mariusza. Zauroczony mężczyzna w jednym z odcinków oświadczył się przed kamerami. Po zakończeniu show Anna wyznała, że "takie deklaracje nie powinny mieć miejsca po kilku dniach znajomości" i czuła się wtedy postawiona pod ścianą. Rolniczka dodała, że wspólny czas po programie okazał się porażką i do żadnego ślubu nie dojdzie. Wygląda na to, że Anna wreszcie znalazła miłość. Uczestniczka niechętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego w sieci, ale ostatnio zrobiła wyjątek.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Carmen Dell'OreficeCarmen Dell'Orefice zachwyciła w nagiej sesji. Ma 91 lat. "Wiek to tylko liczba"

"Rolnik szuka żony". Anna Michalska z drugiej edycji jest szczęśliwie zakochana. "Magia!"

Anna Michalska z programu "Rolnik szuka żony" 14 lutego dołączyła do grona szczęśliwie zakochanych i rozanielona z wielkim bukietem czerwonych róż obwieściła w mediach społecznościowych, że w jej życiu nastał magiczny czas. 

Dzieje się... magia. Pięknych Walentynek życzę - napisała na Facebooku.

Więcej zdjęć Anny Michalskiej z programu  "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.

Pod zdjęciem, które Anna z programu "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci, pojawiły się komplementy od widzów. Nie da się ukryć, że uczestniczka kultowego programu TVP1 wręcz promienieje. 

Ślicznotka.
Coraz ładniejsza. Jak ty to robisz? - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Anna Michalska w programie "Rolnik szuka żony" nie miała zbyt wiele szczęścia, ale wielu parom, które poznały się podczas realizacji show, wszystko układa się pomyślnie. Idealnym przykładem jest Paweł Bodzianny, poznał Martę. Para jest już po ślubie i wychowuje syna oraz córkę Paszkin z poprzedniego związku. Uczestnik niedawno poinformował fanów o planowanej dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" i podkreślił, że do udziału namawia nawet swojego brata. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Będziecie oglądać kolejną edycję programu "Rolnik szuka żony"?

Przebojowa babcia z TikToka szykuje się na randkęPrzebojowa babcia z TikToka pokazała, jak szykuje się na randkę. Ma 92 lata

Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia". Bodyguard kusi kobiety ekstrawaganckim stylem. "Buty z anakondy, marynarka i pasek też"

Więcej o: