"Hotel Paradise". Adam pokazał córkę. Fani pytają o matkę dziecka

Adam Podwapiński z szóstej edycji "Hotelu Paradise" niedawno powitał na świecie pierwsze dziecko. Do tej pory nie ujawniał twarzy córki. Tym razem zrobił wyjątek. Fani są zachwyceni. Dopytują też o matkę dziewczynki.

Adama Podwapińskiego poznaliśmy w szóstej edycji "Hotelu Paradise". Mężczyzna w drugiej połowie stycznia bieżącego roku został ojcem. Szczęśliwą nowiną postanowił podzielić się z fanami dopiero po narodzinach dziecka. Opublikował wzruszający kadr prosto ze szpitala. Fani celebryty byli całkowicie zaskoczeni. Nie mieli bowiem pojęcia, że mężczyźnie po randkowym show udało się odnaleźć miłość. Świeżo upieczony tata właśnie pochwalił się kolejnym ujęciem. Tym razem zdecydował się pokazać nieco więcej. Zaś fani w komentarzach dopytywali o jego partnerkę. 

Zobacz wideo Inga z "Hotelu Paradise" o swoich toksycznych związkach

"Hotel Paradise". Adam po pokazał twarz córki. Fani dopytują o matkę dziecka

Adam Podwapiński z szóstej edycji "Hotelu Paradise" aktywnie działa w mediach społecznościowych. Były uczestnik randkowego show stara się utrzymywać kontakt z fanami i na bieżąco informować ich o nowościach. Informację o ciąży partnerki postanowił jednak zachować dla siebie. Gdy opublikował pierwszy kadr z dzieckiem, fani nie dowierzali. 

 

W poprzednim poście Adam zakrył twarz córki. Teraz postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Dodał nagranie, na którym internauci mogą podziwiać dziewczynkę w całej okazałości. 

Rośnie w oczach - napisał Adam na Instagramie.
 

Pod opublikowanym postem niemal od razu pojawiły się liczne komentarze. Fani wprost rozpływali się nad noworodkiem. Nie szczędzili miłych słów. Wśród komplementów pojawiło się też zapytanie o matkę córki Adama. 

A kiedy pokażesz mamusię?
Jaka słodka!
Śliczna! Niech rośnie zdrowo. To najważniejsze.
Super! Życzę szczęścia w miłości. Adam jest przystojny, to dzidzia też piękna - czytamy w komentarzach na Instagramie.

'Hotel Paradise'. Adam pokazał twarz dziecka'Hotel Paradise'. Adam pokazał twarz dziecka fot. Instagram/@psychoadas_official

Jak donosi portal Party.pl, partnerką Adama ma być jego była dziewczyna, do której wrócił po powrocie ze słonecznej Panamy. Myślicie, że już niebawem były uczestnik "Hotelu Paradise" zdecyduje się ujawnić tożsamość wybranki serca?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.