"Hotel Paradise". Adam został ojcem! Podzielił się uroczym kadrem i zdradził imię córki. Nietypowe

Uczestnik szóstej edycji "Hotelu Paradise" podzielił się niezwykle radosną nowiną. Adam Podwapiński doczekał się córki i pokazał pierwsze zdjęcie dziewczynki jeszcze ze szpitala.

O Adamie Podwapińskim głośno zrobiło się jesienią 2022 roku, gdy TVN 7 rozpoczął emisję szóstej już edycji "Hotelu Paradise". Adam zaliczał się do grona osób, które w reality show znalazły się od pierwszego odcinka. W programie nie zabawił jednak bardzo długo i odpadł, zajmując ostatecznie dziewiąte miejsce. Na co dzień zajmuje się psycho motywacją i rozwija karierę jako trener personalny, ale w ostatnim czasie sporo działo się też w jego życiu prywatnym. Adam Podwapiński w połowie stycznia powitał na świecie pierwsze dziecko.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

Będzie nowe randkowe show. Poprowadzi je była żona Jakuba RzeźniczakaPojawi się nowe randkowe show. Poprowadzi je była żona Rzeźniczaka

Uczestnik "Hotelu Paradise" pokazał córkę. Nadał jej bardzo rzadkie imię

Uczestnik "Hotelu Paradise" nie informował wcześniej, że niebawem zostanie ojcem. Zdjęcie ze szpitala, na którym trzyma córkę w objęciach, wzbudziło wśród jego fanów niemałe zaskoczenie. Adam zamieścił fotografię, na której widać, jak tuli nowo narodzoną dziewczynkę.

Witaj na świecie, córeczko - podpisał post.
 

Emocjami, które towarzyszyły uczestnikowi "Hotelu Paradise" w tym szczególnym momencie, podzielił się z serwisem dziendobry.tvn.pl. Jak przyznał, zarówno mama, jak i córka czują się bardzo dobrze. Wyjawił też, że dla dziewczynki wybrali imię Lilianna. Adam nie posiada się ze szczęścia.

Ja - jako świeżo upieczony ojciec - poczułem wreszcie to, co dosłownie jest nie do opisania słowami. Moje marzenie się spełniło. Natomiast emocje zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. "Kangurowanie" zapadnie w mojej pamięci już do końca życia! Polecam każdemu przyszłemu tacie - wyznał.

Co o tym myślicie?

Więcej o: