"Hotel Paradise". Eliza przeszła operację plastyczną. Pokazała zdjęcia przed i po

Eliza, znana z piątej edycji "Hotelu Paradise", zdecydowała się na operację plastyczną uszu. W najnowszym video pokazała, jak obecnie wygląda. Przyznała, że w nowej odsłonie czuje się o niebo lepiej.

Eliza była chyba najbardziej kontrowersyjną bohaterką piątej odsłony "Hotelu Paradise". 20-latka w Panamie poznała Jaya, z którym tworzyła parę prawie od początku show. Po powrocie do Polski zakochani postanowili rozwijać swoją znajomość. Obecnie nadal są razem, co więcej, założyli wspólny kanał na YouTube, gdzie publikują wideo z codziennego życia.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

"Hotel Paradise". Eliza pokazała, jak wyglądają jej uszy po operacji plastycznej

Niedawno na kanale ELJAY pojawił się filmik z cyklu pytań i odpowiedzi - Q&A. Mnóstwo widzów pytało Elizę o operację plastyczną, którą przeszła kilka tygodni temu. Była rezydentka rajskiego hotelu poddała się korekcie uszu, które od zawsze były jej kompleksem. Przyznała, że po zabiegu czuje się o wiele pewniejsza siebie. Opowiedziała też o sytuacji, która skłoniła ją do operacji. Nie ukrywała, że hejterskie komentarze były motorem do zmian w wyglądzie.

Ogółem od dłuższego czasu, od paru lat uszy były moim kompleksem, po prostu mi się nie podobały, nie czułam się komfortowo, chodząc w związanych włosach i już wtedy myślałam, że może w przyszłości bym wykonała taką operację. Potem byłam w "Hotelu" i zaczęłam otrzymywać dużo mega chamskich wiadomości i pomyślałam sobie, że jak inni widzą, że są odstające, to ja sobie nie wydziwiam i dlatego je zrobiłam - mówiła Eliza.

Eliza pokazała również zdjęcia, które otrzymała z kliniki. Na fotografiach widzimy, jak zmieniły się uszy celebrytki. Faktycznie różnica jest spora.

Jak oceniacie metamorfozę Elizy Milewskiej z "Hotelu Paradise"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.