"Hotel Paradise". Angelika wymownie o kulisach show. Wspomina też o relacji z Davidem

Chociaż szósta edycja "Hotelu Paradise" jest już za nami, to losy byłych uczestników programu nadal bardzo interesują widzów. Angelika, która była w parze z Davidem, została zapytana przez fanów o szczegóły produkcji show. Sporo zdradziła.

Szósty sezon "Hotelu Paradise" dobiegł końca kilka miesięcy temu, a fani nadal śledzą losy uczestników po programie. Jednymi z ulubionych bohaterów byli: Angelika Nowicka i David Andronic. Opuszczenie rajskiej wyspy przez tych dwojga tuż przed wielkim finałem było dla widzów sporym zaskoczeniem. To właśnie oni byli największymi faworytami. Ostatnio Nowicka zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów dotyczących jej udziału w show.

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o nietaktownym zachowaniu uczestnika

"Hotel Paradise." Angelika odpowiedziała na pytania od widzów. Nie owijała w bawełnę

Angelika zorganizowała na Instagramie popularne Q&A, gdzie internauci mogli zadawać jej pytania. Zdecydowała się odpowiedzieć na kilka związanych z produkcją "Hotelu Paradise". Pierwsze z nich dotyczyło związków powstałych na wyspie. Jeden z fanów zapytał wprost:

Czy większość par w szóstej edycji "Hotelu Paradise" była tylko pod program? - czytamy na Instagramie.

Angelika postanowiła zdradzić całą prawdę bez ogródek:

A jakie były u nas pary poza moją i Davida oraz Magdy i Grzesia? Oczywiście były pary przyjacielskie, ale czy ta przyjaźń też przetrwała? No chyba nie do końca. W naszej edycji wszyscy moim zdaniem byli mega zachowawczy w kwestii budowania relacji i każde przytulanie to już było coś WOW, a już nie mówiąc o jakimkolwiek całowaniu. Rozumiem, że jeżeli nikt się nikomu nie podobał, to nic nie będzie robił na siłę, ale ja miałam czasem takie wrażenie, że najważniejsza jest gra, a nie sama zabawa z bycia tam. Gorzej niż w sanatorium - odpowiedziała Angelika Nowicka na Instagramie.

'Hotel Paradise'. Pytania i odpowiedzi Angeliki'Hotel Paradise'. Pytania i odpowiedzi Angeliki Fot. Instagram /angie.nowicka

Z uwagi na to, że program "Hotel Paradise" nagrywany jest z wyprzedzeniem, emitowane odcinki nie były rzeczywistym odzwierciedleniem tego, co działo się między uczestnikami prywatnie. Kolejne pytanie od internautów dotyczyło właśnie tej kwestii:

Ciężko było ci wstawiać fotki z Davidem z bieżących odcinków, mimo że realnie nie układało się już między wami tak dobrze? - czytamy na Instagramie.

Angelika nie ukrywała, że nie było jej łatwo:

W trakcie trwania programu mieliśmy całkiem dobry kontakt i czasem wysyłałam Davidowi różne fragmenty z naszym udziałem. Szczerze bardziej się denerwowałam przed emisją, jak to będzie, a w trakcie czerpałam z tego przyjemność i fajnie mi się nas oglądało. Jestem bardzo sentymentalną osobą, także miło było powspominać momenty, jak nasza relacja się budowała. Nie zmienia to faktu, że nie jest łatwo udawać i czytać ciągle komentarze o naszej relacji, kiedy już od dawna jej nie było - wyznała Angelika Nowicka na Instagramie.

'Hotel Paradise'. Pytania i odpowiedzi Angeliki'Hotel Paradise'. Pytania i odpowiedzi Angeliki Fot. Instagram /angie.nowicka

Fani nie ukrywają, że z chęcią zobaczyliby Angelikę i Davida znowu razem, jednak byli zakochani wiele razy podkreślali, że ich związek to już historia i nie ma szansy na powrót.

Więcej o: