Gwiazda "Love Island" jest w ciąży. Spodziewa się bliźniąt. "Największa niespodzianka w naszym życiu"

Dani Dyer z czwartej edycji brytyjskiego "Love Island" ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt. Ojcem dzieci jest partner celebrytki, Jarrod Bowen.

Dani Dyer to zwyciężczyni czwartej edycji brytyjskiej wersji "Love Island". Celebrytka dawno rozstała się z programowym partnerem, jednak odnalazła szczęście u boku Jarroda Bowena, piłkarza występującego na co dzień w Premier League. Para właśnie podzieliła się radosną nowiną.

Zobacz wideo "Love Island". Wero i Kuba z szóstej edycji rozstali się. Uczestniczka we łzach

CleoCleo ma stylowe gniazdko. Uwagę zwraca kominek. Używa go w nietypowy sposób

Gwiazda "Love Island" jest w ciąży. Spodziewa się bliźniąt. "Największa niespodzianka w naszym życiu"

Życie uczuciowe Dani Dyer było dość burzliwe. Przed zgłoszeniem do "Love Island" celebrytka była w związku z Sammym Kimmence. Randkowe reality show opuściła z kolei u boku Jacka Finchama. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Kilka miesięcy później Dyer wróciła do Kimmence’a, a w styczniu 2021 roku urodził się syn pary, Santiago. Związek rozpadł się, kiedy były partner influencerki trafił do więzienia za oszustwa finansowe. Dani długo nie pozostała jednak singielką. Gwiazda "Love Island" w grudniu 2021 roku potwierdziła związek z angielskim piłkarzem, Jarrodem Bowenem. Para wkrótce powita na świecie bliźnięta.

Do tej pory trzymaliśmy to w sekrecie… nasze małe bliźniaki. Jestem taka podekscytowana, że już wkrótce poznam nasze dzieci i będę obserwować, jak Santi staje się najlepszym starszym bratem. To największa niespodzianka w naszym życiu, ale czujemy się przeszczęśliwi. Nie możemy doczekać się, kiedy nasza rodzina się powiększy - napisała na Instagramie Dani.
 

Dorota Szelągowska i Katarzyna GrocholaSzelągowska pokazała zdjęcie z mamą. To ujęcie to hit. "Dopiero teraz to widzę"

To nie koniec zmian w życiu rodziny celebrytki. Dani i Jarrod już wkrótce planują przeprowadzkę do większego domu. Para planuje sprzedać też swoje poprzednie lokum. Rezydencję z pięcioma sypialniami wystawili za 725 tysięcy funtów (około 3,9 miliona złotych).

Więcej o: