"Rolnik szuka żony". Klaudia zapytana o operację plastyczną nosa. Zaskoczeni?

Klaudia z "Rolnik szuka żony" została zapytana o operacje plastyczne. Odpowiedź uczestniczki nie pozostawia złudzeń.

Ostatni sezon matrymonialnego show TVP o nazwie "Rolnik szuka żony" cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów. Edycja okazała się też wyjątkowo szczęśliwa, albowiem aż cztery osoby odnalazły miłość w programie. Michał zdążył się zaręczyć ze swoja partnerka Adą, Tomek jest w szczęśliwej relacji z Kasią, starszy Tomasz tworzy związek z Justyną, a Klaudia wybrała Valentyna, z którym planuje przyszłość. Zakochani nawet razem zamieszkali.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska z tego powodu odeszła z "Królowych życia". "Swoją misję zrobiłam"

"Rolnik szuka żony". Klaudia planuje iść pod nóż? "Wygląd to kwestia gustu"

Klaudia chętnie wykorzystuje popularność zdobytą w show i lubi urządzać na Instagramie sesję pytań oraz odpowiedzi. W ostatnim czasie dostała dość osobliwe pytanie. Atrakcyjna rolniczka bowiem została zapytana o to, czy planuje... operację plastyczną nosa. Odpowiedź Klaudii była stanowcza.

Nie. Akceptuję siebie, a wygląd to kwestia gustu, każdemu podoba się coś innego. Pamiętajcie, że nie warto ingerować w siebie, aby tylko zdobyć czyjąś akceptację/sympatię - napisała Klaudia na swoim InstaStories.

"Rolnik szuka żony". Kiedy Valentyn oświadczy się Klaudii? Marta Manowska nie gryzła się w język

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" Marta Manowska wypytywała Valentyna i Klaudię o dalsze plany. Mężczyzna przyznał, że nie spieszy mu się do zaręczyn. Najpierw musi dopełnić bowiem pewnych formalności...

Najpierw trzeba pierścionek... - powiedział Valentyn, potem dodał - Na pewno ten moment przyjdzie, ale nie mówię kiedy.

Lisa Marie Presley, córki: Riley Keough, Finley Lockwood i Harper Lockwood i Michael LockwoodEksmąż Lisy Marie chce odzyskać córki? Sprawa może skończyć się w sądzie

Kibicujecie Klaudii i Valentynowi z "Rolnik szuka żony"?

Zobacz też: Marta Paszkin żali się na córkę. Usłyszała niemiłe słowa. "Skąd dzieci znają takie teksty?"

Więcej o: