"Hotel Paradise". Zapłakana Wiktoria Gąsior trafiła do szpitala. "Ja tylko chciałam pomóc"

Wiktoria Gąsior z czwartej edycji "Hotelu Paradise" trafiła do szpitala. Uczestniczka reality show zamieściła na Instagramie niepokojące zdjęcie.

Wiktoria Gąsior wzięła udział w czwartej edycji "Hotelu Paradise". W programie nie dogadywała się z pozostałymi uczestnikami, którzy byli wrogo do niej nastawieni. Mieszkankę rajskiego hotelu niejednokrotnie spotykały nieprzyjemności ze strony innych. Związek z poznanym w show Miłoszem również nie zakończył się happy endem. Zakochani rozstali się po zaledwie kilku miesiącach. Gąsior nie ukrywała, że występ w produkcji mocno nadwyrężył jej zdrowie psychiczne. Niedawno uczestniczka randkowego reality show przyznała, że znów ma kłopoty zdrowotne. Na Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitala.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

Joanna Jabłczyńska, Michał Wiśniewski z córką FabienneStudniówki gwiazd. Ziętek się nie popisała. Lis zachwycająco

"Hotel Paradise". Zapłakana Wiktoria Gąsior wrzuciła relację ze szpitala. "Ja tylko chciałam pomóc"

Pomimo że Wiktoria Gąsior nie wspomina najlepiej udziału w czwartej odsłonie "Hotelu Paradise", dzięki programowi zyskała rozpoznawalność. Na Instagramie zgromadziła już niemal 330 tysięcy obserwujących. Ostatnio Wiktoria podzieliła się z fanami przykrą wiadomością. Uczestniczka randkowego reality show trafiła do szpitala.

Zawodowy sport to nie zdrowie… - napisała pod zdjęciem szpitalnej sali.

Chwilę później na InstaStories Gąsior pojawiła się kolejna relacja. Influencerka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją całą we łzach.

Ja tylko chciałam pomóc - głosił enigmatyczny podpis pod fotografią.

Wiktoria Gąsior 'Hotel Paradise 4'Wiktoria Gąsior 'Hotel Paradise 4' Instagram/ wiktoria_gasior

Anthony LoffredAnthony Loffred chce zostać "kosmitą". Pozbył się uszu, nosa i kilku palców

Wiktoria nie zdradziła, co konkretnie było przyczyną hospitalizacji. Możemy się domyślać, że uczestniczka reality show nabawiła się kontuzji podczas ćwiczeń. Gąsior startuje bowiem w zawodach bikini fitness. Możliwe też, że to borelioza spowodowała pobyt w szpitalu. Jakiś czas temu influencerka zdradziła, że zdiagnozowano u niej tę chorobę.

Więcej o: