"Hotel Paradise". Wiktoria ostro o twórcach programu. "Zostałam totalnie zepchnięta, zapomniana"

Wiktoria z czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem w mocnych słowach wypowiedziała się na temat produkcji programu.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Wiktoria Gąsior wielokrotnie wspominała o tym, że udział w czwartej edycji "Hotelu Paradise" przypłaciła zdrowiem. Po zakończeniu przygody z popularnym show miała zszargane nerwy i musiała leczyć się psychiatrycznie. W połowie grudnia 2021 roku powiedziała wprost, że ma żal do twórców programu, którzy przedstawili ją w złym świetle. Kilka dni temu postanowiła powrócić do tego tematu. Tym razem również nie szczędziła gorzkich słów wymierzonych w stronę produkcji.

Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Która robi największe wrażenie?Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Która robi największe wrażenie?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o diecie w "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise". Wiktoria Gąsior ponownie uderza w twórców show

Podczas instagramowego Q&A jeden z fanów zapytał wprost, czy Wiktoria zamierza oglądać piątą edycję "Hotelu Paradise". Dziewczyna nie pominęła tego pytania i udzieliła bardzo szczegółowej odpowiedzi. Przy okazji ponownie wbiła szpilę produkcji programu.

Połowy odcinków czwartej nie oglądałam, więc nie zamierzam oglądać kolejnej edycji. Zostałam totalnie zepchnięta, zapomniana przez produkcję na bok, ze względu (obstawiam) na to, co się działo w programie. Teraz są jakieś spotkania z innymi uczestnikami itp. Kurde, nie mam, nie wiadomo jakiego mniemania o sobie, serio. Mam to gdzieś. Ale wiem, że najwięcej widzów było za mną. Śmieszy mnie to po prostu, że nie ma mnie w żadnych akcjach promujących. Pozdrawiam Golden Media - napisała Wiktoria.

Słowa Wiktorii wskazują na to, że w jej przypadku czas nie leczy ran i dziewczyna w dalszym ciągu ma pretensje o to, w jaki sposób została przedstawiona. Oliwy do ognia dolewa fakt, że w przeciwieństwie do innych uczestników show nie jest zapraszana do udziału w akcjach mających na celu promocję show.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Widzowie już mają faworyta. "Najprzystojniejszy chłopak ze wszystkich edycji!"

Więcej o: