Sylwester Marzeń. Kto śpiewał z playbacku w Zakopanem? Nie tylko Martyniuk. Fani nie kryją oburzenia

Tegoroczny Sylwester Marzeń już za nami. Wokół występów gwiazd w TVP pojawiło się wiele kontrowersji. Widzowie zwrócili uwagę na jeden istotny szczegół. Artyści "wspomagali" swój wokal. Kto śpiewał z playbacku w Zakopanem?

Tęczowe opaski Black Eyed Peas na Sylwestrze Marzeń to nie jedyna zaskakująca sytuacja podczas zakopiańskiego wydarzenia Telewizji Publicznej. Widzowie koncertu na Równi Krupowej mogli bawić się w rytm muzyki plejady gwiazd, m.in. Justyny Steczkowskiej, Edyty Górniak, Darii czy Sławomira. Nie zabrakło również Zenona Martyniuka, który uraczył publiczność największymi przebojami disco polo. Na scenie pojawił się kilkukrotnie. Niestety nie obyło się bez skandalicznej wpadki. I to nie jednej.

Zobacz wideo Rozśpiewany Zenek Martyniuk w obiektywie syna

Marcin Prokop, Tomasz KammelProkop kpi z Kammela. Chodzi o o tęczowe opaski

Sylwester Marzeń. Gwiazdy posiłkowały się playbackiem 

W trakcie jednego utworu Zenka Martyniuka zawiedli operatorzy. Gdy z głośników słyszeliśmy pierwsze dźwięki piosenki "Czemu jesteś taka dziewczyno?", wokalista miał wyłonić się spod sceny. Perspektywa z lotu ptaka zdradziła, że gwiazdor nie śpiewał na żywo. Kiedy publiczność słyszała głos Zenka Martyniuka, ten nie zdążył jeszcze nawet przyłożyć mikrofonu do ust. Stało się jasne, że jeden z największych artystów TVP śpiewał z playbacku. Fani dość szybko wylali falę frustracji w internecie.

 

Okazuje się, że to nie jedyna taka sytuacja. Do grona wokalistów śpiewających z playbacku dołączyła Maja Hyży, która podobnie jak Zenek Martyniuk nie zdążyła przyłożyć mikrofonu do ust, gdy z głośników poleciał dźwięk jej głosu. Cała sytuacja była widoczna na telebimach.

Edyta Górniak, Justyna SteczkowskaGórniak spotkała Steczkowską na backstage'u. Zdradziła, o czym rozmawiały

To nie koniec rażących wpadek Telewizji Publicznej. Jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra Marzeń była Edyta Górniak. Kobiecie towarzyszył 18-letni syn Allan, początkujący raper. Nastolatek wydał już dwa single pod pseudonimem Enso, próbował również swoich sił muzycznych jako DJ. Podczas drugiego występu artystki jej syn sam chwycił za mikrofon i zaśpiewał fragment hitowego kawałka "Shape of you" Eda Sheerana. Niestety sylwestrowy występ Allana Krupy nie wszystkim przypadł do gustu. To przelało szalę goryczy. Fani rozczarowanie wyrazili w mediach społecznościowych, zarzucając mu, że podobnie jak Zenek Martyniuk, posiłkował się playbackiem.

W którym momencie on tu zaśpiewał? - zapytał internauta.
W żadnym - odpowiedział inny internauta.

Wszystko wskazuje na to, że gwiazdy Sylwestra Marzeń nie uraczyły widzów wspaniałymi występami na żywo. A wy jak oceniacie tegoroczną imprezę Telewizji Publicznej?

Więcej o: