"Mam talent". Najmłodszy zwycięzca w historii programu miał tylko dwa lata. Skradł serce nawet papieżowi

Hugo Molina wygrał piątą edycję hiszpańskiego "Mam talent", gdy miał zaledwie dwa lata. Został najmłodszym zwycięzcą w historii programu. Do tej pory nikomu nie udało się pobić rekordu małego chłopca. Jego talent docenił sam papież Franciszek.

Hugo Molina miał jedynie dwa lata, gdy rodzicie zaprowadzili go do hiszpańskiej edycji "Mam talent". Program nie ma ograniczeń wiekowych, w związku z tym mogą się w nim pojawić osoby zarówno starsze, jak i młodsze. Mały Hugo wykazał się niezwykłym wyczuciem rytmu. Zaprezentował to podczas gry na perkusji. W programie na scenie pojawił się w towarzystwie taty. Chłopiec niemalże natychmiastowo skradł serca widzów i jury. Zachwytom nie było końca.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

'Mam talent'Zagrała "Panie Janie" w "Mam talent" na flecie. Tylko, że intymną częścią ciała

"Mam talent". Najmłodszy zwycięzca w historii programu 

Podczas występu w "Mam talent" tata chłopca poprosił publiczność, by ta nie rozpraszała go oklaskami i głośnym aplauzem. Hugo Molina zagrał na bębnie do tradycyjnej melodii ze znanej hiszpańskiej wielkanocnej parady, Semana Santa. Utalentowany dwulatek szybko przypadł do gustu zarówno oceniającym jurorom, jak i widzom programu. Chłopiec awansował nie tylko do półfinału show, ale dostał się również do wielkiego finału. Hugo Molina 7 grudnia 2019 roku zwyciężył piątą edycję hiszpańskiego "Mam Talent" i został najmłodszym zwycięzcą w historii programu.  

Nie ma znaczenia, który raz to oglądamy, ponieważ to zawsze jest świetne. W ciągu pięciu edycji nigdy nie widziałem czegoś takiego - chwalili jurorzy.
 

'Mam talent!'Prokop i Kempa żartowali ze słów Kaczyńskiego. Chylińska nie była zadowolona

 

Nadzwyczajne zdolności dwuletniego Hugo, dostrzegł nawet papież Franciszek. Sekretarz Konferencji Episkopatu Hiszpanii skontaktował się z rodzicami chłopca i poinformował, że papież chciałby przekonać się o talencie chłopca na własne oczy. 

Z Valladolid skontaktowaliśmy się z Watykanem i papież Franciszek przyjmie ciebie i twoich rodziców. Nie może się doczekać, aż usłyszy, jak grasz na bębnie.

Fani małego muzyka, mogą na bieżąco śledzić jego losy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Więcej o: