"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta wreszcie dotarła na wizytę u teściów. Zdała test? Mama Patryka podsumowała spotkanie

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie dotarła do Patryka. Mężczyzna doskonale się przygotował i żona była pod ogromnym wrażeniem. Następnego dnia udali się z wizytą do rodziców uczestnika. Jak przebiegła? Sprawdźcie.

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogła udać się od razu z rewizytą do Patryka. Zatrzymała ją praca i mężczyzna wrócił w rodzinne strony sam. Rodzice byli wyraźnie zawiedzeni i zmartwieni. W najnowszym prapremierowym odcinku wreszcie doszło do upragnionej wizyty u teściów. Jak przebiegło spotkanie?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Stęskniony Patryk czekał na żonę z bukietem róż 

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie dotarła w rodzinne strony Przemka. Uradowany mąż czekał na nią na dworcu z bukietem czerwonych róż. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk fot. screen player.pl

Marta od razu doceniła starannie zapuszczony zarost Przemka, na który zdecydował się po jej namowach

Ale fajnie ci z tą brodą... byłeś u barbera? Będzie trzeba przetestować czy kłuje - dodała zalotnie.

W trakcie wspólnej podróży samochodem Patryk postanowił wyśledzić, czy jego tata już kontaktował się z Martą. Tata uczestnika to jedna z najzabawniejszych postaci w programie, której sarkastyczne poczucie humoru już dawno zostało docenione przez widzów. Jak się okazuje, tata uczestnika już trzyma rękę na pulsie i troszczy się o nową synową. 

Dzisiaj dzwonił. Czy jestem w pociągu, czy wszystko w porządku i że czekają - odpowiedziała.

Po przyjeździe do mieszkania Patryka Marta doceniła, że mężczyzna zadbał o każdy detal wnętrza i przygotował się na jej przyjazd. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk fot. screen player.pl

Przejęta Marta stwierdziła, że musi zadzwonić do nowego teścia, aby umówić się na spotkanie, którego tata Patryka tak wyczekuje.

Ale muszę zadzwonić do twojego taty i się z nim umówić na jutro - stwierdziła. 
Ale po co? Na co się z nim umawiać, na kawę? To po prostu pojedziemy, nie musisz się z nim umawiać - skwitował Patryk.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta fot. screen player.pl

Więcej zdjęć Marty i Patryka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta z wizytą u teściów. Czy zdała egzamin?

Następnego dnia Marta i Patryk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udali się do rodziny Patryka na wyczekane spotkanie. Marta została od razu serdecznie przywitana przez mamę uczestnika, która już od momentu ślubu była nią oczarowana. Uczestniczka ślubnego eksperymentu przybyła z podarunkami. Ten gest także zrobił ogromne wrażenie na rodzinie.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Mama Patryka'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Mama Patryka fot. screen player.pl

Bardzo czekaliśmy ze zniecierpliwieniem na jej przyjazd. Żałowaliśmy, że nie przyjechała razem z Patrykiem. Patryk też na pewno tęsknił za nią. A my naprawdę bardzo czekaliśmy na jej przyjazd, bardzo. Ja myślę, że pasują do siebie. Opatrznościowo to się dobrze poukładało. Mam nadzieję, że będą razem i będzie im się fajnie układało. Wydaje mi się, jakby ona znała nas od dawna i nie jest skrępowana niczym. Jest taka otwarta i chce pomagać- wyznała wzruszona mama uczestnika.

Mama Patryka wyznała, że w poprzednim małżeństwie jej syn wcale nie wydawał się szczęśliwy, a teraz wygląda na zadowolonego i rozpromienionego. 

W poprzedni małżeństwie nie był taki szczęśliwy. Nie widać było po jego zachowaniu, że jest akceptowany, że to mu pasuje, że na wszystko się zgadza. Nie wiem... wyszło jak wyszło. Tak się źle skończyło - opowiedziała.

Marta zaoferowała mamie Patryka pomoc w przygotowywaniu posiłku, ale gospodyni stwierdziła, że wszystko jest już gotowe. Takim serdecznym gestem z pewnością zaplusowała. 

Niestety nie zostałam dopuszczona do pracy ani nie zostały mi przydzielone żadne zadania. Ale padło, też, że następnym razem, więc to też było miłe. Widzę, że są rodzinni i związani ze sobą. To jest bardzo fajne. Mogę obserwować takie bliskie relacje, też mi na nich zależy - powiedziała.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk fot. screen player.pl

Tata Przemka na przyjęciu zjawił się spóźniony. Od razu po wejściu do domu serdecznie przywitał nową synową. Nie obyło się też bez typowego dla taty Patryka żartu

Popatrz kurde, w jakiej miniówie. No cześć laska, no - zwrócił się do Marty. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk fot. screen player.pl

Wygląda na to, że wizyta udała się świetnie. Wszyscy widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie tej parze kibicują najbardziej. Jak się okazuje, także tata Patryka zyskał rzeszę fanów. 

W każdej parze mam ulubioną postać, Marta i Maciek- Rysio, Marta i Patryk - tata Patryka, Justyna i Przemek - Ice.
Patryś i Marta cudowni. Od początku tylko im kibicuję - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, czy Marta i Patryk z sukcesem zakończą ślubny eksperyment?

Zobacz też: Księżna Kate miała sposób na rywalki. Dzięki temu inne nie podrywały księcia Williama

Więcej o:
Copyright © Agora SA