Julia Gołębiowska zgłosiła się do szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Tomaszem. Niestety para bardzo szybko podjęła decyzję o rozstaniu i już w połowie eksperymentu relacja się rozpadła. Wszystko z powodu zachowania programowego partnera Julii. Mężczyzna wyznał, że z pewnością lepiej by się między nimi układało, gdyby jego żona schudła. Jeszcze tego samego dnia uczestniczka wyprowadziła się z mieszkania Tomka i ich kontakt praktycznie się urwał. Eksperyment zakończył się rozwodem i każde z nich poszło w swoją stronę. W programie się jej nie udało, ale po jego zakończeniu Julia się zakochała. W styczniu udostępniła na Instagramie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, a w kwietniu ujawniła jego tożsamość i pokazała swojego "Romeo" - Dominika. W opisie zdjęcia napisała, że jest bardzo szczęśliwa i zakochana. Para właśnie świętuje pierwszy wspólny rok.
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrała się z partnerem w podróż do Portugalii. Zdjęciem z romantycznego wypadu podzieliła się na Instagramie. Uczestniczka ślubnego eksperymentu przyznała, że to jej pierwszy wyjazd z Dominikiem. Pomimo słabej pogody para spędziła udany urlop nad oceanem.
Nadszedł ten dzień, kiedy trzeba się pożegnać. Żegnaj Portugalio. I tak cię polubiliśmy pomimo tego, że poskąpiłaś nam słońca. To był nasz pierwszy wspólny urlopowy wyjazd i oboje możemy uznać, że był bardzo udany. Portugalia zachwyca widokami, zachodami słońca, a Ocean Atlantycki ma najlepsze do zabawy fale - napisała.
Julia zdecydowała się też na krótkie podsumowanie wspólnego roku z partnerem. Otwarcie przyznała, że w relacji zdarzały się też nieporozumienia, ale z ukochanym nauczyli się je przezwyciężać. Jaka jest recepta uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na udany związek?
Mieliśmy okazję w tak pięknym miejscu świętować nasz pierwszy rok wspólnego życia. Mam nadzieję, że kolejny będzie lepszy, bo i lepiej się znamy, a najcenniejsze jest to, że już wiemy, kiedy trzeba zacisnąć zęby i machnąć ręką, żeby nie było "burzy w szklance wody" - dodała.
Jak Julia świętowała rocznicę związku? Sprawdź zdjęcia w galerii na górze strony.
Po udziale w "'Ślubie od pierwszego wejrzenia" Julia zebrała całkiem sporą liczbę obserwatorów. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 80 tys. ludzi. W komentarzach pod zdjęciem obserwatorzy pogratulowali Julii udanej relacji. Nie zabrakło też uszczypliwego komentarza odnośnie partnera Julii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
Bardzo się cieszę, że w końcu trafiłaś na odpowiedniego człowieka i ułożyłaś sobie życie.
Jak z programu.
Cieszę się, że jesteś szczęśliwa! A to zaciskanie zębów to ważna sprawa. Myślę, że sprawdza się w każdym związku i to jest tym samym recepta na dobry związek - czytamy w komentarzach.
Julii serdecznie gratulujemy i z pewnością będziemy śledzić jej dalsze losy i informować was na bieżąco.
Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej zajrzał do telefonu Marty. Oboje się wściekli [SPOJLER]
Maciej Dowbor odchodzi z "DDTVN"! Pożegnał ekipę po ponad 180 wydaniach
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Oto prawdziwe kulisy odejścia Ewy Kasprzyk z "Tańca z gwiazdami". Aktorka wcale nie chciała sama odejść
Prokop rozumie, dlaczego Dowbor odszedł z "Dzień dobry TVN". Ależ słowa
Prowadziła "Teleexpress", a potem słuch o niej zaginął. Teraz Beata Chmielowska wraca do telewizji. Tak się zmieniła
Książulo sprawdził produkt Skolima. Po kilku kęsach wszystko było jasne
Duda pojechał ze swoim Porsche do warsztatu. Wiemy, jak się zachowywał. "Byliśmy zaskoczeni"
Kupiłam "Bravo" w 2026 roku za 49 zł. I zonk. Od razu wyrwałam plakat
Chabior pochwalił się dorosłym synem. Internauci oniemieli. "Jak bracia!"