Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała partnera! Fani: Tego ci życzyłam przed telewizorem

W szóstej edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" Julię Gołębiowską połączono w parę z Tomkiem. Uczestniczka nie potrafiła znaleźć wspólnego języka z mężem. Miłość przyszła później... Po raz pierwszy opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie z partnerem.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Julia Gołębiewska występ w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończyła rozwodem. Uczestniczka w jednym z wywiadów przyznała, że jest zakochana, ale nie chce jeszcze zdradzać szczegółów relacji. Wiadomo jedynie, że para ma wobec siebie poważne plany. Teraz na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Fani zasypali ich gratulacjami. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni w tym roku nie mieli szczęścia w miłości. Doda hucznie świętowała rozwód, znana modelka rzuciła partnera, bo miał uderzyć jej matkę

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia pokazała partnera 

Julia wyznała w rozmowie z "Dzień dobry TVN", że obecnego partnera poznała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ich historia zaczęła się od komentarza pod zdjęciem uczestniczki show i szybko przerodziła się w poważny związek. Oboje wiedzą, czego chcą i nie zamierzają zwlekać. Gołębiewska przyznała, że mają już za sobą rozmowę na temat wspólnego zamieszkania.

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia opowiedziała o nowym partnerze. Padło też zaskakujące wyznanie na temat Tomasza

Teraz przyszła pora na pokazanie ukochanego wspierającym Julię fanom. Na jej Instagramie pojawiło się czarno-białe zdjęcie. Gołębiewska nie zdecydowała się na pokazanie całej twarzy ukochanego. Można zauważyć, że partner influencerki jest od niej wyższy i ma zarost. Nie wiadomo natomiast, kim jest oraz ile ma lat. Uczestniczka uchwyciła uroczy moment, w którym ukochany całował ją w czoło. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia pokazała partnera'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia pokazała partnera Fot. Instagram/ golebiowska.julka

Pod postem posypały się życzenia szczęścia od internautów. 

Gratulacje! Samych szczęśliwych chwil.
Trzymam za was mocno kciuki.
Dużo miłości. Tego ci życzyłam przed telewizorem - czytamy.

Anna i Grzegorz Bardowscy#JedenDzieńDłużej z WOŚP! Wylicytuj zaproszenie do gospodarstwa Anny i Grzegorza Bardowskich

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do gratulacji. Być może niebawem Julia zdecyduje się ujawnić, z kim postanowiła iść dalej przez życie. 

Więcej o: