Miss Supranational 2022. Doda skomentowała kreację Agaty Wdowiak. Ta reakcja mówi wszystko

Finał Miss Supranational 2022 i piękne reprezentantki, które biorą w nim udział, zobaczymy w telewizji już 15 lipca. Na razie najwięcej emocji wśród polskich widzów wzbudza kreacja Agaty Wdowiak. Suknię naszej kandydatki skomentowała Doda, która także wystąpi na gali.

Miss Supranational 2022 odbędzie się 15 lipca. Poznamy wtedy najpiękniejszą kobietę świata wyłonioną spośród 69 kandydatek. W tym roku Polskę reprezentuje Agata Wdowiak, zwyciężczyni tytułu Miss Polski 2021. Zobaczymy ją w sukni inspirowanej królewskimi szatami. Kreacja jest widowiskowa, lecz wzbudza skrajne emocje. Doda, która wystąpi podczas wieczornej gali, pozostawiła jednoznaczny komentarz.

Zobacz wideo

Miss Supranational 2022 w Nowym Sączu

Wybory Supranational 2022 ponownie odbędą się w Polsce. Jednak poza pięknymi uczestniczkami, to ich stroje wzbudzają ogromne zainteresowanie. Mamy nadzieję, że podczas tych wyborów nie dojdzie do podobnej sytuacji, a nawet skandalu, jak rok temu (więcej o słynnej sukni z orłem możecie przeczytać TUTAJ). Po komentarzach i kompromitacji dotyczących zeszłorocznej stylizacji Natalii Balickiej, wszyscy liczą na to, że w tym roku Agata Wdowiak zachwyci.

Polska kandydatka zaprezentuje się w kreacji projektu Patrycji Kujawy. Strój składa się z gorsetu (a właściwie body) wyszywanego kamieniami, którego przygotowanie zajęło ponad miesiąc. Do tego projektantka stworzyła nietypowy płaszcz, który uszyto z 200 metrów tkaniny. Biało-czerwone barwy podkreślają przynależność narodową i są wizytówką naszej reprezentantki. Całość sprawia wrażenie zbroi i nawiązuje do czasów królewskich, lecz jednocześnie jest bardzo odważna. Główna część stroju to body w cielistym kolorze. Całości dopełniają bogato zdobione, wysokie, czerwone kozaki. Na skomentowanie efektu końcowego pokusiła się Doda, która nie pozostała obojętna wobec dzieła polskiej projektantki.

 
O kur***, mój strój na wywiadówkę - skomentowała piosenkarka, a internauci podchwycili temat:
Pasowałaby na rozwód.
Jest taka piękna, tak dopracowana, tak idealna.

Agata Wdowiak w kreacji na Miss Supranational 2022Agata Wdowiak w kreacji na Miss Supranational 2022 fot. instagram.com/kujawa.patrycja_designer

Miss Supranational 2022 - kim jest Agata Wdowiak, polska kandydatka?

W jednych z najważniejszych konkursów piękności Miss Supranational 2022, naszą reprezentantką będzie Agata Wdowiak. Miss Polski z zeszłego roku ma 25 lat i 180 cm wzrostu. Jest absolwentką geomonitoringu i zarządzania biznesem oraz szkoły muzycznej I i II stopnia. Pracuje jako modelka, ale brała pod uwagę karierę pianistki. W wywiadzie dla portalu Maxmodels wspominała początki przygody z modą:

Moja pierwsza sesja zdjęciowa miała miejsce w Stanach Zjednoczonych już prawie dziesięć lat temu. Później skupiłam się na nauce i innych obowiązkach. Do pracy modelki wróciłam jednak dwa lata temu i od tego czasu regularnie biorę udział w sesjach zdjęciowych, w tym również w zleceniach komercyjnych. Praca przed obiektywem daje mi wiele radości.

Nasza miss lubi wyzwania i kocha sport. Uwielbia pływać i została nawet ratownikiem wodnym. Poza tym interesuje się motoryzacją.

Transmisję z gali Miss Supranational będzie można obejrzeć w piątek 15 lipca o godzinie 20:00 w telewizji Polsat. Na scenie jako gwiazda wieczoru wystąpi Doda, która wykona dwa najnowsze single.

Agata Wdowiak w kreacji na Miss Supranational 2022Agata Wdowiak w kreacji na Miss Supranational 2022 fot. instagram.com/agatawdowiak_

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.