Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Stella Staniszewska była jedną z uczestniczek trzeciej edycji "Love Island". Pomimo że nie udało jej się wygrać show, to dzięki niemu zdobyła popularność, którą cieszy się do dziś. W programie kobieta związała się z Piotrem, ale ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Była mieszkanka "Wyspy Miłości" wystąpiła także w "Ninja Warrior Polska". Ostatnio na Instagramie Stelli pojawiły się jej stare zdjęcia. Różnica jest widoczna gołym okiem.
Była mieszkanka "Wyspy Miłości" aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła ponad 100 tysięcy obserwujących. Uczestniczka trzeciej edycji "Love Island" chętnie chwali wysportowaną sylwetką. Figura kobiety nie zawsze była jednak idealna. Stella otwarcie przyznaje, że jest to zasługa ciężkiej pracy. Dzięki zmianie stylu życia udało jej się schudnąć 18 kilogramów. Aby w pełni cieszyć się z nowego ciała, była mieszkanka "Wyspy Miłości" postanowiła poddać się operacji biustu.
Jestem po metamorfozie, schudłam aż 18 kilogramów, więc musiałam wręcz zoperować sobie biust. Muszę mieć czym oddychać, bo nie miałam - powiedziała w rozmowie z portalem Pomponik.
Uczestniczka trzeciej edycji "Love Island" zdradziła, że zabieg kosztował 12 tysięcy złotych. Ostatnio opublikowała też na InstaStories zdjęcia sprzed operacji.
Mocne wyznanie Zawadzkiej. "Dawno tak nie płakałam"
Kasia Cerekwicka dziś przyjmuje w gabinecie. Nie wszyscy wiedzą, kim jest z wykształcenia
Natalia Niemen była w sekcie. Ujawniła, co się w niej działo
Zaskakujący gest Nawrockiej na pogrzebie. W ten sposób oddała hołd Litewce
Pazurowie świętują 17. rocznicę ślubu. "Nie każdy byłby w stanie to udźwignąć"
"Mówilibyście po francusku". Macron odpowiedział na żart króla Karola w Białym Domu
Monika Richardson mówi o problemie z alkoholem. "Picie codzienne zaczęło się w moim trzecim małżeństwie"
Cała rodzina razem, a wszyscy patrzą na paznokcie 11-letniej księżniczki Charlotte. "Zdecydowanie za młoda"
Te baleriny Lasockiego to TOP 1 na lato - kosztują stówkę, a dbają o wygodę. Co w Rieker?