"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil od początku grał? Fani nie zostawili na nim suchej nitki. "Po co ta szopka?"

Na platformie Player.pl pojawił się finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym poznaliśmy dalsze losy programowych małżeństw. Okoliczności, w jakich zakończył się związek Kamila i Agnieszki zaskoczyły widzów. Uczestnik znalazł się w ogniu krytyki.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który przedpremierowo pojawił się na platformie Player.pl, mocno zaskoczył widzów. Fani show nie spodziewali się, że dalsze losy programowych par potoczą się w ten sposób. Internauci nie szczędzili krytyki Kamilowi. Uznali, że zachowanie uczestnika od początku było nieszczere.

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil od początku grał? Widzowie nie zostawili na nim suchej nitki

Widzowie są najbardziej rozczarowani rozpadem małżeństwa Kamila i Agnieszki. Nic w ich relacji nie wskazywało na to, że wkrótce się rozstaną. Zaledwie dwa tygodnie po wizycie kamer uczestnik wyznał, że nic nie czuje do żony i zażądał rozwodu. Mężczyzna wyprowadził się nawet z własnego mieszkania, aby  Agnieszka mogła pozostać w nim do czasu, aż wypełni swoje zobowiązania zawodowe. Fani są oburzeni zachowaniem Kamila. Twierdzą, że od początku nie był szczery i zgłosił się do programu tylko po to, aby zdobyć rozpoznawalność.

Niestety nie jest odważny, jak mówić o sobie. Czuję się zażenowana jego zachowaniem[...] Dla niego najważniejsze jest parcie na szkło i bardzo powierzchowne patrzenie na życie. Czasami odnosiłam wrażenie, że Agnieszka wiedziała, jaki jest Kamil, że nie jest szczery w tym, co mówił, tylko sama się łudziła. Po co była ta szopka z wizytą w firmie szwagra i przedstawianie Agnieszki całemu światu, skoro od początku wiedział, jak jest. 
Od początku było widać, że nic do niej nie czuje i że mu się nie podoba.
Może na tej całej siłowni poznał nową dziunię i dla tego się wyprowadził, aby być fair w stosunku do nowej - czytamy w komentarzach na facebookowej grupie fanów programu.

Anita Szydłowska 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"ŚOPW". Anita zszokowana zakończeniem. "Budowaliście napięcie do samego końca"

Myślicie, że Kamil od początku nie zamierzał angażować się w relację z Agnieszką?

Więcej o: