"Sanatorium miłości". Mariola Baruk pozuje z mamą i córką. "Zjawiskowe kobiety"

Mariola Baruk z czwartej edycji "Sanatorium miłości" od początku zyskała sympatię widzów. Ostatnio seniorka pochwaliła się fotografią, na której pozuje wraz z mamą i córką. Panie zebrały mnóstwo komplementów.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Mariola Baruk to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek czwartej edycji "Sanatorium miłości". Seniorka pochodzi z Poznania, jednak od niemal 40 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Sympatię widzów zaskarbiła sobie niezwykłą otwartością i szczerością. Kobieta wyznała przed kamerami, że była ofiarą przemocy domowej. Uczestniczka nie bała się poruszyć także intymnych kwestii. Ostatnio Mariola pochwaliła się w mediach społecznościowych rodzinną fotografią.

"Sanatorium miłości". Mariola Baruk pozuje z mamą i córką. "Zjawiskowe kobiety"

Pomimo nieudanego małżeństwa, Mariola Baruk nie traci nadziei na odnalezienie miłości. W programie udało jej się nawiązać bliższą relację z Piotrem Hubertem, na razie nie wiadomo jednak, czy znajomość przetrwała. Uczestniczka "Sanatorium miłości" nie ukrywa jednak, że to rodzina jest dla niej najważniejsza. Ostatnio zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ze ślubu córki. Pozuje na nim wraz z mamą oraz panną młodą. Wszystkie kobiety prezentują się wspaniale w eleganckich sukniach. Nie da się też nie zauważyć łączącego panie podobieństwa.

Fani nie mogli ukryć zachwytu. Zasypali uczestniczkę "Sanatorium miłości" komplementami.

Po prostu cudnie.
Piękno jest w was!!!!
Zjawiskowe kobiety - czytamy w komentarzach.

Miłych słów nie szczędzili jej także koledzy i koleżanki z programu.

Jak milion $$$$$$ - skomentowała Mariola "Berlinka" Różalska.
Zdjęcie oskarowe - napisał Piotr Hubert.

Myślicie, że Mariola i Piotr Hubert nadal się spotykają?

Więcej o: