"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil chciał wziąć udział w innym miłosnym show TVN. Wygadała się Agnieszka

W 12. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Agnieszka zdradziła współpracownikom Kamila sekret męża. Uczestniczka wyjawiła, że mężczyzna zgłosił się także do innych programów.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Kamil i Agnieszka z siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydają się tworzyć zgrane małżeństwo. Okazuje się jednak, że telewizyjna kariera mężczyzny mogła potoczyć się zupełnie inaczej. W 12. odcinku wyszło na jaw, że matrymonialne show to nie jedyny program, do którego zgłosił się uczestnik. Żona zdradziła jego tajemnicę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie śmieją z Kamila, Agnieszka wydała go, że wysłał też zgłoszenia do "Hotelu Paradise"

W 12. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Kamil przedstawił żonę swoim współpracownikom. Koledzy z pracy nie mieli pojęcia, że mężczyzna wziął udział w matrymonialnym eksperymencie. Przy okazji Agnieszka wyjawiła, że jej mąż zgłosił się także do innych programów.

Pomysł wyszedł z mojej strony na pewno przypadkowo, spontanicznie bardzo. Gdzieś mi wyskoczyło w internecie, że jest zgłoszenie na casting. I cyk - tłumaczył Kamil.

Uczestniczka dodała też, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" to nie jedyne reality show, do którego zgłosił się jej mąż.

Razem do "Hotelu Paradise" i "Love Island" - uzupełniła wyznanie małżonka.
Po co ja ci to powiedziałem... - żałował mężczyzna.

Na facebookowej grupie fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" internauci żartowali z Kamila. Niektórzy uznali, że uczestnik wcale nie szukał żony, a chciał się jedynie wypromować.

O i wyszło! Kamil zgłosił się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i do "Hotelu Paradise". Chciał się wypromować i się wypromował.
Agnieszka wygadała współpracownikom, podejrzewam, że przyznał jej się po alko.
Jeszcze kolega skomentował, że do "Hotelu Paradise" to musiałby być napakowany i mieć tatuaże. A Kamil powiedział, że niedługo robi tatuaż i będzie na kolejny sezon - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że zobaczymy Kamila w kolejnej edycji "Hotelu Paradise"?

Więcej o: