"M jak miłość". Noc z Budzyńskim będzie miała konsekwencje! Julia wyzna mu niewygodną prawdę

Noc, którą Julia spędziła z Andrzejem, może mieć poważne konsekwencje. Co wydarzy się w 1662. odcinku "M jak miłość"?

Więcej na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dla wiernych widzów "M jak miłość" nie było ostatnio równie zaskakującej wiadomości niż zdrada Andrzeja. Ale to nie koniec. Nie tylko Magda będzie przechodzić trudne chwile. Julia odkryje, że noc z Budzyńskim miała poważne konsekwencje - większe niż jej złamane serce. Mężczyzna niczego nie podejrzewa, a prawda będzie dla niego niemałym szokiem. Co wydarzy się w 1662. odcinku "M jak miłość"?

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Anna ObercAnna Oberc przez chorobę straciła pracę. "Znowu zaczęły się odnawiać problemy ze skórą"

"M jak miłość". Julia opowie Andrzejowi o konsekwencjach wspólnej nocy

Andrzej (Krystian Wieczorek), który jest partnerem Magdy (Anna Mucha), niedawno spędził noc z Julią (Marta Chodorowska). Partnerka mężczyzny nic o tym nie wie, ale już niedługo romans może być nie do ukrycia. 

W 1662. odcinku sagi o Mostowiakach Julia zaprosi Andrzeja na pilne spotkanie. Mężczyzna nie będzie przekonany, ale ostatecznie zjawi się u kochanki. Na miejscu okaże się, że Julia jest mocno zdenerwowana. Nie będzie w stanie patrzeć na ukochanego. Powodem jej roztrzęsienia okaże się ciąża.

Co chciałaś mi powiedzieć? Co jest takie ważne?
Strasznie mi przykro, Andrzej... Jestem w ciąży.

Andrzej nie ucieszy się na perspektywę zostania ojcem. Co więcej - mężczyzna całkowicie się załamie, w obawie, że jego zdrada teraz wyjdzie na jaw i będzie zmuszony ponieść konsekwencje swoich czynów.

 

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielWyciekło, jakie relacje panują między Cichopek a Hakielem. Smutny scenariusz

Ponieważ Julia naprawdę zadurzyła się w mężczyźnie, a wspólna noc wiele dla niej znaczyła, on zacznie podejrzewać, że ciąża, o której mówi, może być intrygą, która ma na celu zatrzymanie go przy sobie. Czy romans Andrzeja z Julią zniszczy małżeństwo Budzyńskich? Jak zareaguje Magda, kiedy wreszcie prawda wyjdzie na jaw? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach. Odcinek 1662. wyemitowany zostanie w poniedziałek 23 maja.

Więcej o: