"Love Island". Ania na zdjęciach z przeszłości. To naprawdę ona? Olbrzymia metamorfoza

"Love Island". Ania jest uczestniczką piątej edycji randkowego show. Dotarliśmy do jej zdjęć z przeszłości, na których ledwo przypomina siebie z dzisiaj.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

28 lutego na antenę Polsatu wrócił program "Love Island". To już piąta edycja randkowego hitu, w którym uczestnicy walczą o miłość na oczach wielotysięcznej publiczności. W tle ich zmagań dotarliśmy do archiwalnych zdjęć uczestniczki show, Anny Woźniak. Wyspiarka na zdjęciach z przeszłości jest niemal nie do rozpoznania. 

Zobacz wideo Waleria Szewczyk z „Love Island" chwali się metamorfozą

Te gwiazdy przez lata prawie nic się nie postarzały. Czas jest dla nich łaskawyTe gwiazdy przez lata prawie nic się nie postarzały. Czas jest dla nich łaskawy

"Love Island". Ania przeszła metamorfozę

Ania ma 28 lat, pochodzi z Kielc i jest dietetyczką. Od pięciu lat działa także w branży fitness jako trenerka personalna i influencerka. Kielczanka w wolnym czasie kocha gotować, w szczególności desery, których zdjęcia chętnie wrzuca na Instagram, jak i trenować pole dance. Uczestniczka show na zdjęciach z przeszłości prezentuje się znacznie bardziej naturalnie. Jej włosy są krótsze, jaśniejsze, usta wyraźnie mniejsze. Makijaż kobiety również wydaje się lżejszy i mniej zauważalny. 

 

"Love Island". Kiedy i gdzie oglądać?

Piąta edycja popularnego show rozpoczęła się 28 lutego. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 22.05. Wielki finał zostanie wyemitowany najprawdopodobniej na początku kwietnia 2022 roku. W piątym sezonie "Love Island" o miłość walczą aktualnie: Konrad Sjoberg, Julia Muller, Michał Gałka, Anna Woźniak, Łukasz Urbaniak, Iwona Kuczera, Robert Pietrek, Patrycja Izydorczyk, Kamila Rumin oraz Włodek Troszyn.

Vito BambinoSoyka i Vito Bambino na scenie. Drugi zmiażdżony. "Kompletny brak szacunku!"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: