"Sprawa dla reportera". Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała, gdy zaczęli śpiewać

W ostatnim odcinku "Sprawy dla reportera" doszło do zaskakującej sytuacji. Elżbieta Jaworowicz oraz obecni w studiu eksperci nie mogli powstrzymać łez. Powodem wzruszenia było chwytające za serce wykonanie antywojennego utworu.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Margarita otrzymała niepokojące wiadomości od koleżanki z Ukrainy

W ostatnim odcinku "Sprawy dla reportera" jak zwykle nie zabrakło emocji i płaczu. Zaskakujący jest jednak fakt, że to nie goście zalali się łzami, a Elżbieta Jaworowicz i obecni w studiu eksperci. Wszystko za sprawą poruszającego występu duetu artystek.

Elsina Chajrowa, Sonia PlotnikovaDzieci rosyjskich oligarchów. Córka Chajrowa to kwiaciarka, a syn Alekperowa?

"Sprawa dla reportera". Elżbieta Jaworowicz nie mogła opanować łez

Ostatni odcinek "Sprawy dla reportera" poświęcony był sytuacji panującej obecnie w Ukrainie. Elżbieta Jaworowicz odwiedziła z kamerami Dworzec Centralny w Warszawie oraz hotel w Lublinie, w którym właścicielka gości setki uciekających przed wojną uchodźców. Prezenterka rozmawiała z wolontariuszami, którzy przybyli z różnych zakątków świata, aby pomagać Ukraińcom. Obywatele Ukrainy opowiedzieli dziennikarce o tym, jak jednego dnia utracili wszystko, co mieli: domy, pracę, rodziny. W studiu programu gościły dwie artystki teatralne, Ukrainka i Rosjanka, które wspólnie wykonały antywojenną pieśń "Modlitwa o Ukrainę".

Jest to motyw muzyczny autorstwa Andrew Lloyda Webbera "Don't cry for me Argentina" zaśpiewany po polsku, a ze zmienionym tekstem. Występ do łez wzruszył Elżbietę Jaworowicz i zaproszonych gości. Kobiety opowiedziały też o tym, jak radzą sobie z obecną sytuacją. Alona Szostak, rosyjska artystka, zdradziła, że przyjęła do swojego domu cztery uchodźczynie.

Jedna w dziewiątym miesiącu ciąży. Jutro, albo pojutrze będzie rodzić. Będziemy miały dzidziusia w domu. Dziewczynkę - mówiła Rosjanka.

Sofia Popova stwierdziła natomiast, że Ukraińcy i Rosjanie nigdy już nie będą "braćmi".

Oksana SzwećOksana Szweć nie żyje. Mieszkanie ukraińskiej aktorki zostało ostrzelane

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: