"Na Wspólnej". Śmierć uwielbianego bohatera!

"Na Wspólnej". Fanów serialu TVN-u już wkrótce czeka olbrzymia dawka emocji. Jeden z ich ulubionych bohaterów tragicznie zginie.

Więcej o serialach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Na Wspólnej" już od blisko 20 lat gości na ekranach telewizorów w polskich domach. Produkcja TVN jest jednym z najchętniej oglądanych polskich seriali, a publiczność z zainteresowaniem śledzi losy ulubionych bohaterów. Niestety, obsada serialu ma się wkrótce zmienić, a jedna z postaci pożegnać z życiem. 

Zobacz wideo Kubek w "Grze o tron" i ciężarówka w "Panu Wołodyjowskim", czyli najsłynniejsze ekranowe wpadki

Krzysztof Ibisz Jennifer Lopez Maye MuskIbisz i Kalus mają tyle samo lat, ale tylko jeden jest wiecznie młody

"Na Wspólnej". Nadchodzi tragiczna śmierć jednego z bohaterów

Początek nowego sezonu "Na Wspólnej" będzie w szczególności trudny dla fanów Darii i Adama. Choć wydawało się, że po kłótniach, awanturach i burzliwych chwilach para w końcu odnajdzie szczęście i spokój, los zadecyduje odwrotnie. Co się wydarzy? Adam podczas wycieczki za miasto zaplanuje zaskoczyć ukochaną i poprosić ją o rękę. Podekscytowany mężczyzna będzie prowadzić auto, zanim postawi przed Darią pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Pudełko jednak spadnie z deski rozdzielczej, a mężczyzna będzie próbował się po nie schylić. Kiedy to zrobi, straci panowanie nad kierownicą. Nie uda się go uratować. 

Barbara Kurdej-SzatanAwantura na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan po wpisie o Ukrainie

Wiemy także, że na pogrzebie Adama pojawi się jego brat, Dawid. Kto wie, być może to w jego ramionach Daria odnajdzie ukojenie? Nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o 20.15 na antenie TVN.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa 

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: