"Na Wspólnej". Śmierć uwielbianego bohatera!

"Na Wspólnej". Fanów serialu TVN-u już wkrótce czeka olbrzymia dawka emocji. Jeden z ich ulubionych bohaterów tragicznie zginie.

Więcej o serialach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Na Wspólnej" już od blisko 20 lat gości na ekranach telewizorów w polskich domach. Produkcja TVN jest jednym z najchętniej oglądanych polskich seriali, a publiczność z zainteresowaniem śledzi losy ulubionych bohaterów. Niestety, obsada serialu ma się wkrótce zmienić, a jedna z postaci pożegnać z życiem. 

Zobacz wideo Kubek w "Grze o tron" i ciężarówka w "Panu Wołodyjowskim", czyli najsłynniejsze ekranowe wpadki

"Na Wspólnej". Nadchodzi tragiczna śmierć jednego z bohaterów

Początek nowego sezonu "Na Wspólnej" będzie w szczególności trudny dla fanów Darii i Adama. Choć wydawało się, że po kłótniach, awanturach i burzliwych chwilach para w końcu odnajdzie szczęście i spokój, los zadecyduje odwrotnie. Co się wydarzy? Adam podczas wycieczki za miasto zaplanuje zaskoczyć ukochaną i poprosić ją o rękę. Podekscytowany mężczyzna będzie prowadzić auto, zanim postawi przed Darią pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Pudełko jednak spadnie z deski rozdzielczej, a mężczyzna będzie próbował się po nie schylić. Kiedy to zrobi, straci panowanie nad kierownicą. Nie uda się go uratować. 

Wiemy także, że na pogrzebie Adama pojawi się jego brat, Dawid. Kto wie, być może to w jego ramionach Daria odnajdzie ukojenie? Nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o 20.15 na antenie TVN.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa 

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: