"Nasz nowy dom" wraca z nowym sezonem. Wiadomo, gdzie odbędzie pierwszy remont

Już lada dzień nowe odcinki programu "Nasz nowy dom". Zdradzamy, gdzie Katarzyna Dowbor i jej ekipa pojawią się na początku.

Więcej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani programu "Nasz nowy dom" mają powody do radości. Już wkrótce na antenę Polsatu trafi nowy sezon formatu, a w nim poruszające historie i 12 remontów, z których każdy będzie ogromnym wyzwaniem. Ekipa "Naszego nowego domu" ponownie przemierzy Polskę, by wyciągnąć pomocną dłoń dla najbardziej potrzebujących rodzin. Katarzyna Dowbor i jej zespół pojawią się m.in. w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor opowiada o problemach ekipy „Nasz nowy dom"

"Nasz nowy dom" wraca z nowym sezonem

W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa "Naszego nowego domu" odwiedzi Tychy, gdzie w części zapuszczonego ceglanego domu spotkają panią Lidię i jej wnuczkę Kornelię. Kornelia nie miała łatwego życia - jej rodzice nadużywali alkoholu i w efekcie stracili do niej prawo do opieki. Kiedy została umieszczona w rodzinie zastępczej, jej dziadkowie postanowili zawalczyć o prawo do jej wychowywania. Niestety, wkrótce mąż pani Lidii zmarł, a kobieta teraz sama wychowuje Kornelię.

Jakie jeszcze historie czekają nas w nowym sezonie "Naszego nowego domu"? Poznamy m.in.  Katarzynę, która opiekuje się swoją 23-letnią córką Marią, chorującą na czterokończynowe porażenie dziecięce i epilepsję. W domu mieszka także syn pani Kasi. Rodzina zajmuje stary garaż, przerobiony na pomieszczenie mieszkalne. Warunki, w których żyją, mrożą krew w żyłach.

W 18. sezonie z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów w składzie: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Czekacie na nowy sezon programu? Premiera już 3 marca w Polsacie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.