"M jak miłość". Wpadka scenarzystów. Widzowie skonfundowani. Ups! "Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego..."

Scenarzyści "M jak miłość" zaliczyli ogromną wpadkę. Chodzi o wątek ciąży bohaterek. Widzom coś się nie zgadza...

Więcej na temat serialu "M jak miłość" przeczytacie na portalu Gazeta.pl

"M jak miłość" od ponad 20 lat jest jednym z najchętniej oglądanych polskich seriali. Przez dwie dekady scenarzyści stworzyli mnóstwo wątków i wprowadzili na plan wielu nowych bohaterów. Wygląda na to, że w pewnym momencie przestali dbać o pewne szczegóły. Widzowie szybko zauważyli karygodny błąd.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

"M jak miłość". Dwie bohaterki są w ciąży. Widzowie zauważyli nieścisłości

Chodzi o wątek ciąży dwóch bohaterek. Patrycja i Aneta niebawem zostaną matkami. Bohaterka grana przez Alżbetę Lenską o swoim stanie dowiedziała się już jakiś czas temu, a jej pokaźnych rozmiarów brzuch wskazuje na to, że powinna urodzić co najmniej kilka tygodni temu. Z kolei Ilona Janyst, odtwórczyni roli drugiej bohaterki, o ciąży dowiedziała się o wiele później niż Patrycja. Teraz jednak krągłościami dorównuje koleżance z planu "M jak miłość".

Te rozbieżności natychmiast zauważyli spostrzegawczy widzowie "M jak miłość". W komentarzach pod zdjęciem serialowej Patrycji wszczęli dyskusje na ten temat.

 
Czy ktoś mi może wyjaśnić, dlaczego Patrycja ciągle jest w ciąży, a Anetka, w raptem kilka tygodni, już jest blisko rozwiązania?
Ten wątek mnie irytuje... Ona jest już tak długo w ciąży, że Aneta zdąży ją wyprzedzić z porodem.

Niektórzy internauci spekulują nad przyczyną takiego dysonansu. Okazuje się, że aktorka, która wciela się w rolę Anety, poza kamerami również spodziewa się dziecka. Być może więc, taki zabieg był na rękę producentom serialu.

Postać Anety w prywatnym życiu była w ciąży podczas nagrywania serialu - czytamy w komentarzach.

Śledzicie wątek Anety i Patrycji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.