"Rolnik szuka żony". Joanna podbija TikToka. Fani zachwyceni. "Uwierz w siebie"

Joanna Wielgosz w programie "Rolnik szuka żony" znalazła nie tylko partnera, ale także grono wiernych fanów. Przyszła żona Kamila postanowiła podbić TikToka.

Więcej ciekawostek na temat programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Wielgosz zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Młoda kobieta była jedną z kandydatek zaproszonych do domu przez Kamila. Bardzo szybko rozkwitło między nimi uczucie. W finałowym odcinku Kamil oświadczył się swojej wybrance. Teraz planują ślub i dzielą się codziennymi radościami w sieci. Joanna na Instagramie zebrała prawie dwa razy więcej fanów niż jej przyszły mąż. Popularność chyba jej służy, bo teraz postanowiła podbić TikToka.

Zobacz wideo Ulubione efekty na TikToku? Cyprian poleca te [Lista Plotka]

"Rolnik szuka żony". Kamila opublikowała pierwszego TikToka

Popularność na Instagramie sprawia, że Asia powoli zmienia się w influencerkę. Już poleca swoim fanom ubrania i podaje kody zniżkowe. Ostatnia kreacja tak jej się spodobała, że postanowiła spróbować nowej formy jej prezentacji. Tak trafiła na TikToka. Okazuje się, że debiut na nowym portalu społecznościowym kosztował ją sporo emocji.

Jejku, nie spodziewałam się, że mój TikTok zostanie tak dobrze odebrany. Strasznie każdemu dziękuję za miłe wiadomości. Myślicie, że to dobry pomysł, żeby zacząć tworzyć na TikToku? - dopytywała na InstaStories.

Joasia Wielgosz zakłada TikTokaJoasia Wielgosz zakłada TikToka screen - InstaStories

W komentarzach pod filmikiem mnóstwo entuzjazmu.

Super wyszło!
Nie przepraszaj, bo wyszło świetnie!
Nagrywam już 1.5 roku i powoli wychodzi, naprawdę. Uwierz w siebie!

Pozytywne komentarze chyba dobrze wpłynęły na pewność siebie Joasi. Zadeklarowała, że weźmie je sobie do serca. Na razie w serwisie dodała jeden filmik, lecz zapowiada, że dopiero się rozkręca.

Jak wam się podoba jej TikTok?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.