"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska kipi z radości. "Dzisiaj wielki dzień". To ważna zmiana w życiu rolniczki

Anna Bardowska znana z drugiego sezonu programu "Rolnik szuka żony" podzieliła się z fanami ważną informacją. Wygląda na to, że już wkrótce małżeństwo będzie miało wymarzony dom!

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ania Bardowska w drugim sezonie programu "Rolnik szuka żony" została partnerką Grzegorza, za którego wkrótce wyszła. Od tego czasu stara się być w stałym kontakcie z fanami. Małżeństwo jest bardzo szczęśliwe. Ostatnio para wiele czasu spędza na budowie, gdzie powstaje jej wymarzony dom. Prace postępują, a ostatnia zmiana niezwykle ucieszyła rolniczkę. Jej nowe gniazdko nabiera kształtów.

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

"Rolnik szuka żony". "Wielki dzień" u Anny i Grzegorza

Anna i Grzegorz są małżeństwem od pięciu lat. Ich historia dowodzi, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet na antenie TVP. Od zakończenia show fani śledzą losy swoich ulubieńców w mediach społecznościowych. A dzieje się sporo! Ostatnio najczęściej Bardowscy pokazują, jak powstaje ich wymarzone gniazdko.

U nas na budowie dzisiaj wielki dzień, w końcu nie będzie takiej nieestetycznej dziury. Wcześniej mieliśmy to zabite płytą po prostu i kłódkę założoną. Montują drzwi zewnętrzne - już się nie mogę doczekać efektu. Po pierwsze będzie ciepło, ale będzie też ładnie - pochwaliła się ostatnio Anna.

Ania BardowskaAnia Bardowska screen - InstaStories

Dzięki temu powstający budynek zaczyna wreszcie coraz bardziej przypominać dom. Niedawno Ania dzieliła się z fanami swoimi inspiracjami dotyczącymi wystroju wnętrza. Trzeba przyznać, że projekty wyglądały interesująco. Zanim wszystko będzie gotowe, trzeba jeszcze trochę czasu, ale widać, że małżonkowie cieszą się z każdego kroku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA