"Ślub od pierwszego wejrzenia". Izabela przeszła metamorfozę. Zdecydowała się na popularny zabieg

Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła zmienić coś w wyglądzie, a efektami pochwaliła się na Instagramie.

Więcej na temat programów telewizyjnych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Izabela Juszczak jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zyskała sympatię widzów, którzy kibicowali jej związkowi z Kamilem. Małżeństwo niestety się rozpadło, ale była uczestniczka miłosnego eksperymentu wydaje się szczęśliwa. Internauci na instagramowym koncie Izabeli śledzą nie tylko to, co u niej aktualnie słychać, ale zachwycają się także jej urodą. Niedawno gwiazda programu sporo schudła i nadal utrzymuje dietę, a ostatnio pochwaliła się kolejną metamorfozą. Zadbała o włosy i oprawę oczu.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

Paweł i Franka M jak miłość"M jak miłość". Paweł niedługo bierze ślub. Pamiętacie jego poprzednie partnerki?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Izabela przeszła metamorfozę. Zdecydowała się na popularny zabieg

Na jakie zmiany w wyglądzie zdecydowała się Izabela? Jeszcze niedawno nosiła doczepiane, długie blond włosy. Później postanowiła się ich pozbyć. Tym razem oddała się w ręce fryzjerki z jej salonu, która obcięła jej kosmyki do szyi, w kształt boba. Pokazała efekt końcowy.

Sandra dziś zadbała o moje włoski - napisała Izabela na Instagramie.

Izabela ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' zmieniła fryzuręIzabela ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' zmieniła fryzurę fot. instagram.com/iziiij85

Skrócone włosy to nie koniec zmian. Postanowiła także zadbać o rzęsy. Choć przyznała, że wcześniej nigdy tego nie robiła, teraz je przedłużyła. Dodała, że nie było się czego obawiać. Skusiła się po tym, jak zobaczyła pracę koleżanki i "nie mogła się oprzeć".

A ciągle mówiłam, że nie chcę rzęs - napisała na InstaStories.

Izabela ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' przedłużyła rzęsyIzabela ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' przedłużyła rzęsy fot. instagram.com/iziiij85

Beata Pawlikowska i jej książkaByła "szczęśliwą singielką". Teraz wydała książkę o związkach. "Chodzący mem"

Izabela po programie ma wierne grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją prawie 130 tysięcy internautów. Niedawno pokazała piękne zdjęcia z kobiecej sesji. Wielu widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie widziałoby ją w szczęśliwym związku. Jednak rozwód z Kamilem, z którym połączyli ją eksperci, jeszcze nie doszedł do skutku. Ale na drodze pojawił się tajemniczy wielbiciel, który pozwolił sobie na romantyczne gesty. Izabela, jak dotąd, nie zdradziła, kim jest mężczyzna.

Więcej o: