"Hotel Paradise 5". Wiemy, gdzie zamieszkają uczestnicy podczas pobytu w Panamie. Ten hotel to prawdziwy raj na ziemi

Kolejna edycja "Hotelu Paradise" startuje już niebawem. Tym razem walka o miłość i pieniądze będzie się toczyć w egzotycznej Panamie. Zobaczcie zdjęcia rajskiego hotelu!

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Klaudia El Dursi cieszy się z zakończenia zdjęć do programu "Hotel Paradise"

"Hotel Paradise" to produkcja, która budzi wiele kontrowersji. Niezmiennie cieszy się jednak ogromną popularnością. Do tej pory wyemitowano cztery sezony, kolejny ma mieć premierę już pod koniec lutego. Zdjęcia do dwóch pierwszych edycji odbywały się na Bali, na kolejną lokalizację został wybrany Zanzibar. Tym razem uczestnicy będą randkować w rajskiej Panamie. Stawka programu jest wysoka. Do wygrania są nie tylko pieniądze. Mieszkańcy hotelu mogą zdobyć także miłość i sławę. W roli prowadzącej nową edycję show ponownie zobaczymy Klaudię El Dursi.

"Hotel Paradise 5". Gdzie zamieszkają uczestnicy?

Jakiś czas temu na jaw wyszło, że zdjęcia do nowego sezonu randkowego show odbywają się w Ameryce Środkowej, a konkretnie w Panamie. Teraz poznaliśmy dokładną lokalizację produkcji. Podobnie jak w poprzednich edycjach, uczestnicy zamieszkają w luksusowej willi.

Tym razem wybór padł na hotel "Pedasi Ocean Properties". Kompleks położony jest nad samym brzegiem Oceanu Spokojnego. Randkowicze będą też mieli dostęp do wszystkich atrakcji, które oferuje hotel. Do ich dyspozycji będą między innymi prywatny basen oraz ogród palmowy z widokiem na wybrzeże. Trzeba przyznać, że uczestnicy będą walczyć o wygraną w prawdziwie rajskich warunkach. Zdjęcia ekskluzywnej willi znajdziecie w naszej galerii.

 
 

Zamierzacie oglądać nową edycję "Hotelu Paradise"? Myślicie, że będzie równie emocjonująca jak poprzednia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.