"Rolnik szuka żony". Tomek pokazał, jak ćwiczy. Uczestniczka show komentuje. Program połączył kolejną parę?

W programie "Rolnik szuka żony" Tomaszowi nie udało się zdobyć serca Kamili. Coraz częściej jest jednak łączony z inną uczestniczką ósmej edycji. Czyżby szykował się kolejny happy end?

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

 "Rolnik szuka żony" to program, który cieszy się ogromną popularnością. Fani chętnie śledzą losy uczestników kolejnych edycji nawet po zakończeniu emisji show.

Tomasz Kowalski był uczestnikiem ósmej edycji formatu. Starał się zdobyć serce Kamili, pięknej rolniczki, która otrzymała najwięcej listów w historii programu. Kobieta do końca trzymała kandydatów w niepewności, a widzowie zastanawiali się, czy wybierze Tomasza, czy Adama. Ostatecznie zdecydowała się kontynuować relację z drugim z uczestników. Szybko jednak okazało się, że para nie dogaduje się zbyt dobrze i zdecydowała o rozstaniu. Tomasz zyskał natomiast spore grono fanek. Okazało się też, że po programie mężczyzna jest zasypywany propozycjami matrymonialnymi.

Elizabeth Duda"Europa da się lubić" przyniosła im sławę. Co robią i jak wyglądają gwiazdy show?

"Rolnik szuka żony". Czy Tomasz spotyka się z kandydatką Stanisława?  

Tomasz jest wielkim fanem sportu, od lat biega i regularnie chodzi na siłownię. Duża część jego postów w mediach społecznościowych to relacje z treningów. Ostatnio jeden z treningów skomentowała inna uczestniczka programu - Roksana. Kobieta walczyła o serce Stanisława, który jednak nie wybrał żadnej z dziewczyn. 

Mam nadzieje, że ktoś skorzysta. Miłego treningu - napisał pod wideo z treningiem Tomasz.
Pewnie, że skorzystam. Jutro na siłowni dam znać jak wrażenia - skomentowała Roksana.

Plotki na temat relacji Tomasza i Roksany krążą w sieci już od pewnego czasu. Sami zainteresowani na razie zaprzeczają medialnym doniesieniom. 

Myślicie, że tę dwójkę połączyło coś więcej?

Aneta KręglickaAneta Kręglicka szusuje na nartach z 22-letnim synem. Aleksander kradnie show

Więcej o: