"Twoja twarz brzmi znajomo". Zmiany w składzie jury. Do programu dołączy legenda polskiej sceny

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" szykują się spore zmiany. Jeden z jurorów poinformował, że odchodzi z popularnego show. Wiemy za to, kto go zastąpi! To wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej i prawdziwa legenda.

Więcej o programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Za kilka miesięcy ponownie zostanie wyemitowany uwielbiany przez widzów program "Twoja twarz brzmi znajomo". Okazuje się, że w kolejnej edycji popularnego show nie zobaczymy jednego z jurorów. Kto zdecydował się zakończyć przygodę z kultową produkcją Polsatu i jaka była przyczyna takiej decyzji?

Uroczysta premiera filmu 'Gierek'. Kto skradł show na czerwonym dywanieUroczysta premiera filmu "Gierek". Kto skradł show na czerwonym dywanie

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Gromee postanowił odejść z programu Polsatu

W piątek 21 stycznia 2022 roku na Instagramie Gromee’ego zostało opublikowane oświadczenie, w którym artysta poinformował, że podjął decyzję o rezygnacji z funkcji jurora. Muzyk podziękował całej produkcji za współpracę, a fanom za ogromne wsparcie, które od nich otrzymał.

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą. Mam na myśli artystów na scenie, ale także wspaniałe grono jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna. Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość tak wyglądał dla mnie ten program […]. Dziękuję również wam, moim fanom za masę wiadomości, komentarzy i ogromne wsparcie, jakie okazywaliście mi po każdym odcinku.

Gromee postanowił również ujawnić powód swojej decyzji. DJ zdradził, że czekają na niego nowe cele zawodowe oraz chciałby spędzać więcej czasu z rodziną.

Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie – rodzina. Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka rodziny. Resumując, mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Chcę spędzić każdą możliwą chwilę z Sarą, Franiem i Helenką, czekając na narodziny - podsumował.
 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Miejsce DJa zajmie Krzysztof Cugowski

Już wiadomo, kto zajmie jego miejsce Gromeego w jury programu Polsatu. Informator Plotka potwierdził, że obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego zasiądzie nie kto inny jak... Krzysztof Cugowski. Osoba pracująca przy produkcji show przekazała, że producenci są zachwyceni, że legendarny piosenkarz zgodził się wciąż udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" w tak istotnej roli.

Przypomnijmy, że o główną nagrodę w 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" będą walczyć Viki Gabor, Maciej Radel, Patryk Cebulski, Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Anna Rusowicz, Andrzej Kozłowski oraz Danzel.

Karolina PisarekKarolina Pisarek przeprowadza się do willi. Pochwaliła się garderobą

Więcej o: