"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni taką wersją. "Naturalność, pięknie"

Julia Gołębiowska, uczestniczka szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ponownie wzbudziła zachwyt fanów. Tym razem poruszenie wywołało zdjęcie, na którym postawiła na naturalność.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w szóstej edycji Julię sparowali z Tomaszem. Między małżonkami dość szybko doszło do zgrzytu, gdy Tomek skrytykował wygląd żony. Sytuacja położyła się cieniem na związku pary, a słowa męża mocno zabolały Julkę. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może jednak liczyć na ogromne wsparcie ze strony fanów, którzy pod instagramowymi postami zachwycają się tym, jak wygląda - również bez makijażu.

Zobacz wideo Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Małgosia i Paweł, Grzegorz i Ania - pary z 'Rolnik szuka żony', które wzięły ślub"Rolnik szuka żony". W programie wiele osób znalazło miłość. Oni wzięli ślub

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia pokazała się bez makijażu

Julia postanowiła pokazać obserwującym na Instagramie, jak spędza zimowe wieczory. Uczestniczka programu zapaliła nastrojowe świeczki i oddała się lekturze.

W wersji wieczornej sauté. Świeczki, książka i śnieg za oknem - właśnie za to tak bardzo lubię zimę i zimowe wieczory. Wspaniałego wieczoru wszystkim - napisała w poście.

Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym pozuje naturalnie, jedynie z lekko muśniętymi ochronną pomadką ustami. Fani Julki w komentarzach rozpływają się nad taką wersją uczestniczki programu.

Powiem szczerze, że bardzo ładnie pani tak wygląda. Życzę dużo zdrówka i powodzenia.
Naturalność, pięknie.
Powtarzam się, ale muszę. Jesteś śliczna - czytamy.

Julia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Julia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com/@golebiowska.julka

Wanda i Paweł Rabczewscy z DodąRodzice Dody zakochali się od pierwszego wejrzenia. Były też kłopoty

Julia chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami, często jednak fani mogą oglądać ją w "wieczorowym" wydaniu, w pełnym makijażu z mocno podkreślonymi czerwoną szminką ustami. Kilka tygodni wcześniej jedno z takich zdjęć wywołało poruszenie wśród obserwujących uczestniczki. Julka napisała bowiem, że szykuje się na wyjątkowy wieczór, a fani w komentarzach zgadywali, czy wybiera się na imprezę rozwodową.

Widzowie, którzy oglądają "Ślub od pierwszego wejrzenia" na Playerze, wiedzą już zapewne, czy Julia rzeczywiście miała okazję świętować rozwód z Tomkiem - odcinek z decyzjami uczestników na platformę trafił 7 grudnia. Natomiast ci, którzy odcinki programu śledzą w telewizji, będą mieli okazję przekonać się o tym tydzień później - TVN finałowy odcinek wyemituje 14 grudnia.

Więcej o: