"Rolnik szuka żony". Krzysztof i Bogusia są po zaręczynach? Nowe doniesienia na to wskazują

W "Rolnik szuka żony" najbardziej klarowna sytuacja zapanowała w domu Krzysztofa. Rolnik poczuł sympatię do Bogusi, a nowe doniesienia mediów wskazują, że para jest ze sobą do dziś, a nawet planuje już ślub.

Więcej informacji na temat członków rodziny królewskiej znajdziecie na gazeta.pl.

W programie "Rolnik szuka żony" pojawia się coraz więcej emocji. Pobyty kandydatek i kandydatów w domach rolników i rolniczek nabierają tempa, a niektórzy musieli pogodzić się z przegraną i opuścili gospodarstwa. U Krzysztofa sytuacja wyklarowała się dosyć szybko. Bogusia od razu wpadła mu w oko. Teraz coraz częściej pojawiają się doniesienia, że para rozwinęła związek po programie i jest zaręczona!

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Jennifer Lopez, Oprah WinfreyOprah Winfrey nie miała czego jeść, a Dolly Parton mieszkała w leśnej ruderze

"Rolnik szuka żony". Krzysztof i Bogusia są po zaręczynach? Nowe doniesienia na to wskazują

W gospodarstwie Krzysztofa zagościły trzy panie: Bogusia, Swietłana i Kasia. Szybko okazało się jednak, że dwie ostatnie nie są w kręgu zainteresowań rolnika. Poświęcał on dużo czasu Bogusi. Teraz okazuje się, że w ostatnich doniesieniach fanów o tym, że Krzysztofa i Bogusię połączyła miłość - jest ziarno prawdy. Portal Telemagazyn podaje, że uczestnicy prawdopodobnie planują ślub.

Krzysztof do tego stopnia zauroczył się Bogusią, że nawet zaczął już ją przedstawiać sąsiadom. Tempo tej znajomości jest tak ekspresowe, że - jak głoszą plotki - Krzysztof i Bogusia są już zaręczeni i planują ślub. Ceremonia miałaby odbyć się jeszcze w tym roku! - donosi portal.

Relacja Krzysztofa i Bogusi rozwinęła się w szybkim tempie. Rolnik zabierał kandydatkę na spacery nad jezioro, kiedy pozostałe panie spędzały czas same w domu. Już w trzy dni stało się jasne, w kim zauroczył się gospodarz. W ostatnim odcinku odesłał Swietłanę, szczerze przyznając, że nic do niej nie czuje i brak jest między nimi chemii. Kasia postanowiła sama się wycofać. Poczuła się źle potraktowana. Jej zdaniem Krzysztof od początku wiedział, kogo wybierze, ale nie miał odwagi powiedzieć o tym wprost, tylko wszystkich zwodził. Wspólna niezapowiedziana randka Bogusi i Krzysztofa przelała czarę goryczy.

Krzysztofowi mam za złe, że ewidentnie nie chciał nas poznać. Podkreślałyśmy, że każda ma swoją szansę, ale nie chciał ich wykorzystać. Bogusia nim zawładnęła. Jak powiedziała "idziemy na spacer", to szedł na spacer, nie powiedział "nie mogę, mam was trzy". Widać, co się dzieje. Te wczorajsze randki, objęcia, przedstawianie sąsiadom. Zero chęci współpracy z nami - powiedziała Kasia przed kamerami.
 

Kasia i Paweł - 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"ŚOPW". Kasia skrytykowała okolicę Pawła. "Na pewno nie chciałabym tam mieszkać"

Kobieta opuściła gospodarstwo wyraźnie rozgoryczona. W następnym odcinku dowiemy się, jak rozwija się relacja Bogusi i Krzysztofa, a po programie - czy doniesienia okażą się prawdziwe.

Więcej o: