"Rolnik szuka żony". Fani są pewni: Krzysztof i Bogusia są razem. A nawet więcej. Tylko "TVP zaraz usunęło ten komentarz"

Widzowie bacznie śledzą relacje uczestników programu "Rolnik szuka żony". Niektórzy nie mają wątpliwości, że Krzysztofa i Bogusię połączyło uczucie i są razem po programie. Podobno byli razem widziani.

Więcej na temat "Rolnik szuka żony" i innych programów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W programie "Rolnik szuka żony" uczestnicy lepiej poznają kandydatki i kandydatów do swojego serca. U każdego rolnika na kilka dni zamieszkały po trzy osoby. Po ostatnim odcinku nikt nie ma wątpliwości, że na Krzysztofie duże wrażenie zrobiła Bogusia. Kobieta zaimponowała gospodarzowi pracowitością. Widzowie twierdzą, że tych dwoje jest ze sobą w związku i zamieszkali razem po zakończeniu zdjęć.

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Grzeszczak zaczynała w "Idolu". Kto jeszcze? Sara Boruc, Sykut-Jeżyna nie do poznania [STARE ZDJĘCIA]

"Rolnik szuka żony". Krzysztof i Bogusia są razem? Fani mają dowody

Krzysztof do swojego gospodarstwa zaprosił trzy panie: Kasię, Svetlanę i Bogusię. Wszyscy widzieli, że po odcinku, w którym kandydatki pracowały fizycznie, najbardziej spodobała mu się ta ostatnia. Bogusia bez oporów rzuciła się w wir pracy, przodowała w plewieniu grządek, a kiedy trzeba było - zdjęła buty i poszła na boso do krów.

Bogusia się bardzo stara. Jest ambitną, pracowitą dziewczyną, to widać. Nie bała się krówek, nie bała się po błocie przejść. Bogusia jest naprawdę super - ocenił swoją kandydatkę Krzysztof.

Bogusia także przyznała, że chce się pokazać od jak najlepszej strony.

Pokazuję mu to, co mogę od siebie dać. No po prostu umiem i robię to - powiedziała przed kamerami.

W sieci pojawiły się spekulacje, że para jest ze sobą po programie. Niektórzy nie mają wątpliwości, że uczestnicy zamieszkali ze sobą.

Są razem. Widziałam ich tydzień temu w Kazimierzu Dolnym.
Ona już mieszka z nim.
Znam się z Bogusią i są razem, od kilku miesięcy mieszkają ze sobą.

Pojawiły się nawet głosy, że Krzysztof i Bogusia są już po ślubie!

Ktoś napisał na stronie TVP "Bądźmy razem", że wybrał Bogusię. Ponoć jej znajoma była na ich ślubie. TVP zaraz usunęło ten komentarz - czytamy na grupie fanów programu na Facebooku.
 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Małżeństwo Anety i Roberta nie przetrwało?"ŚOPW". Aneta i Robert nie są razem? Najnowsze wpisy mają być dowodem

Krzysztof w ostatnim odcinku zdradził, że ma już faworytkę, lecz na razie nie chciał powiedzieć, która z pań nią jest. Czy doniesienia od fanów okażą się prawdziwe? "Rolnik szuka żony" można oglądać w każdą niedzielę o 21:15 w TVP1.

Więcej o: