"40 kontra 20". Robert Kochanek i Kinga Zapadka przechodzą kryzys w związku? Uczestniczka zabrała głos

Robert Kochanek i Kinga Zapadka od pół roku tworzą parę. Spostrzegawczy internauci zauważyli, że na Instagramie tancerza w ostatnim czasie przestały pojawiać się zdjęcia z partnerką. Kinga odniosła się do plotek i zaczęła mówić o kryzysie w związku.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Robert Kochanek dzięki programowi "40 kontra 20" odnalazł miłość. Jego wybranką okazała się młodsza od tancerza, 26-letnia Kinga Zapadka, która zawróciła mu w głowie. Na początku musieli ukrywać, że są razem aż do finałowego odcinka miłosnego show. Jednak z czasem Kochanek przestał afiszować się związkiem. Kinga na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów, a jedno z nich dotyczyło kryzysu w ich relacji. Co powiedziała? 

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

"40 kontra 20". Kinga Zapadka mówi o kryzysie w związku z Robertem Kochankiem 

Robert Kochanek jeszcze niedawno chętnie publikował na Instagramie romantyczne kadry z ukochaną. To się jednak zmieniło, a ostatnie zdjęcie, na którym pozuje z Kingą pochodzi z początku września. Fani natychmiast zaczęli podejrzewać, że para się rozstała. Zapadka na InstaStories odpowiedziała na kilka pytań od obserwatorów i przerwała milczenie na temat relacji z tancerzem. Internautów ciekawiło, czy po występie w programie para musiała zmierzyć się z kryzysem. Kinga potwierdziła, ale przyznała, że już zdążyli między sobą wszystko wyjaśnić. 

Tak, mieliśmy i to całkiem niedawno, ale już jest wszystko ok - odpowiedziała uczestniczka.

Rozwiązała się również zagadka, dlaczego Robert nie publikuje zdjęć z partnerką. Okazuje się, że tancerz nie chce, by jego związek był aż tak publiczny. 

Robert trochę nie przepada za tym "pokazywaniem się", a ja mam już bana na telefon - napisała.

'40 kontra 20'. Kinga Zapadka mówi o kryzysie w związku z Robertem Kochankiem'40 kontra 20'. Kinga Zapadka mówi o kryzysie w związku z Robertem Kochankiem Fot. Instagram/ kinga_40kontra20

Uczestniczka miłosnego show zdradziła również, że jej partner przestał już się przejmować dzielącą ich różnicą wieku. Tworzą fajną parę? 

Więcej o: