"Love Island". Magdę zapytano, czy powiększy usta. Wiktor od razu zareagował

Zwycięzcy czwartej edycji randkowego show "Love Island" zorganizowali na Instagramie spotkanie z fanami. Odpowiedzieli na wiele ich pytań. Jedno dotyczyło zabiegu powiększania ust.

Więcej treści na Gazeta.pl >>>

Po wielkim finale "Love Island. Wyspa miłości" zwycięska para islandersów, Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki, są w centrum zainteresowania. Uczestnicy postanowili wykorzystać popularność i podzieli się z fanami swoimi wrażeniami z wyspy.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

"Love Island". Magda została zapytana, czy powiększy usta

Podczas spotkania na żywo w sieci internauci zadawali masę pytań. Dotyczyły one również prywatnego życia finalistów "Love Island". Gdzie mieszkają, co robi brat Wiktora, jakie plany ma para. Fani byli ciekawi czy Magda i Wiktor spotkają się z pozostałymi wyspiarzami.

Jedno z pytań zaskoczyło Magdę. Internauci byli ciekawi, czy ma zamiar powiększyć usta. Kiedy Wiktor przeczytał to z ekranu, od razu jednym tchem powiedział, co myśli o zabiegu. Można było usłyszeć jego opinię na ten temat:

Nie, nie rób tego - odrzekł szybko Wiktor.

Widać, że finaliści "Love Island" są dobrze dobrani, bo Magda była podobnego zdania, co jej partner. Gdy usłyszała pytanie, natychmiast temu zaprzeczyła.

Ja?! A mam taką potrzebę? Myślę, że nie potrzebuję tego. Nie, chyba nie - odparła zaskoczona pytaniem Magda.

Jak widać, Wiktorowi odpowiada to, jak wygląda jego partnerka. Kiedy Magda zgłosiła się do reality show Polsatu, wyznała, że szuka tam mężczyzny, który przede wszystkim będzie pewny siebie. Nie wyobrażała sobie też być z kimś bez ambicji lub takim, który się jej wstydzi. Wszystkie cechy, na których jej zależało znalazła w Wiktorze. Tak dobrani partnerzy mają szansę na zbudowanie trwałej relacji.

Natalia JanoszekZapłacił milion za kolację z Natalią Janoszek, a teraz wyszło, kim jest

Więcej o: