W 1607. odcinku "M jak miłość" czeka na nas kolejna dawka niezapomnianych emocji. Poznamy bliżej nową kochankę Leszka (Sławek Uniatowski), która okaże się wyjątkowo wyrachowana i bezwzględna. Miss Fitness (Dominika Kryszczyńska) będzie miała tylko jeden cel, który uświęci jej wszelkie środki - zdobyć majątek mężczyzny.
Kiedy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zobaczy prześliczną i wysportowaną Luizę, niemalże straci przytomność. Para znajdzie się na okładce jednej z gazet, którą Joasia akurat będzie przeglądać. Na widok ukochanego Leszka ze wtuloną w niego piękną blondynką niemalże stanie jej serce. Na szczęście w pobliżu znajdzie się jej nowa szefowa, Elwira, która pocieszy dziewczynę i doprowadzi ją do pionu.
Kim jest podstępna Luiza? To kobieta, z którą Leszek w "M jak miłość" wyjechał na Teneryfę, zostawiając Joasi tylko nagranie wideo z pożegnaniem. Miał wówczas nadzieję, że u boku pięknej, atrakcyjnej kobiety uda mu się zapomnieć o Joasi. Jednakże nic z tego. 1607. odcinek "M jak miłość" udowodni, że Krajewski nie ma szczęścia w miłości.
W 1607. odcinku "M jak miłość" nadejdzie także trudny dzień dla Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Małżeństwo czeka bowiem pierwsza rozprawa rozwodowa. Przyjaciółka kobiety, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) spróbuje namówić ją, aby ta zrezygnowała z rozwodu.
Nie chcę tego rozwodu. I próbowałam to jakoś połatać, ale jesteśmy już chyba na takim etapie, że żadne inne rozwiązania po prostu nie wchodzą w grę. Przykro mi... - powie Iza teściowej.
1607. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 19 października, o godz. 20.55 w TVP2.
Zaskakujące powitanie Tuska z Nawrockim. Jedna rzecz zwraca uwagę
Romanowska nie wraca na plan "Rancza". Serialowy Pietrek komentuje: Jakieś powody są
Dziennikarka nie wytrzymała podczas kłótni polityków na wizji. Nagle wstała i...
Anna Dymna: Dostaję listy, w których piszą "nie żryj tyle, zapyziały misiu"
Tuż przed randką z Ashtonem Kutcherem została zamordowana. Po latach aktor musiał zeznawać
Spięcie na antenie TVN24. "Chyba zakończymy rozmowę"
Dziś Świątek wygrywa i znowu ją kochacie, a tydzień temu lał się na nią hejt. Powiem wam, o czym zapominacie
Wiśniewska mówi o wakacjach z synami po rozstaniu. "Tak samo robi tata dzieci"
Peretti przejechała pół Polski, żeby odebrać męża z aresztu. Nie udało się. Prokurator zabrał głos