"Young Royals" wraca z drugim sezonem. Wszystko, co trzeba wiedzieć o kontynuacji szwedzkiej produkcji Netfliksa

To już oficjalne, serial "Young Royals", znany w Polsce jako "Książęta", dostał zielone światło na drugi sezon. Co więcej, na nowe odcinki nie będziemy musieli wcale długo czekać.

Pierwszy sezon "Young Royals" zadebiutował na Netfliksie 1 lipca 2021 roku i stał się prawdziwą gratką nie tylko fanów seriali o nastolatkach, ale również, niespodziewanie, rodziny królewskiej. Głównym bohaterem "Książąt" jest Wilhelm, najmłodszy syn królowej Szwecji, który zostaje wysłany do szkoły z internatem po głośnym skandalu z jego udziałem. Wilhelm musi odnaleźć się wśród rówieśników, jednocześnie ukrywając swoją orientację seksualną oraz fakt, że czuje coraz większy pociąg do jednego ze szkolnych kolegów. Jego sytuacja zmienia się diametralnie, gdy po śmierci brata Wilhelm zostaje wskazany jako następca szwedzkiego tronu.

Zobacz wideo Aktorzy "Domu z papieru" o wpływie serialu

'Squid Game'"Squid Game" to jedna z ciekawszych premier Netfliksa. Koreański serial szokuje

"Young Royals" - sezon 2. Kiedy premiera na Netflix?

Pod koniec września Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie drugi sezon szwedzkiej produkcji. Dokładna data nie jest jeszcze znana, jednak przedstawiciele platformy poinformowali, że nowych odcinków możemy spodziewać się już w 2022 roku.

"Young Royals" - sezon 2. Kto w obsadzie?

Z racji tego, że książę Erik został uśmiercony w pierwszym sezonie, do produkcji nie powróci już raczej wcielający się w tę postać Ivar Forsling. Z pewnością jednak w nowych odcinkach ponownie zobaczymy Edvina Rydinga jako Wilhelma, a, jak przewiduje serwis Digital Spy, powrócą również:

  • Omar Rudberg jako Simon,
  • Malte Gårdinger jako August,
  • Frida Argento jako Sara,
  • Nikita Uggla jako Felice,
  • Pernilla August jako królowa Kristina,
  • Nathalie Varli jako Madison,
  • Carmen Gloria Pérez jako Linda.

"Young Royals" - sezon 2. Ilu odcinków możemy się spodziewać?

Netflix póki co nie zdradził dokładnej liczby odcinków, które wejdą w skład kontynuacji serialu. Jednak biorąc pod uwagę, że seriale platformy zazwyczaj mają podobną lub taką samą liczbę epizodów w każdej serii, możemy przypuszczać, że drugi sezon "Young Royals", tak samo jak pierwszy, będzie liczył sześć odcinków.

Więcej o: