Tom Ellis i Lauren German są parą? Aktorka wyznaje: Kocham go

Chemia między głównymi bohaterami serialu "Lucyfer" jest niezaprzeczalna, ale czy w życiu prywatnym łączy ich coś więcej? To pytanie z całą pewnością nurtuje wszystkich wiernych fanów kultowej produkcji.

Tom Ellis i Lauren German to gwiazdy popularnego serialu "Lucyfer", który możemy oglądać na Netfliksie. Od samego początku mogliśmy zobaczyć, że główni bohaterowie idealnie do siebie pasują. Fani z zapartym tchem śledzili losy detektyw Chloe Decker i tytułowego Lucyfera. Ich relacja była tak dobrze zagrana, że widzowie zaczęli się zastanawiać, czy łączy ich coś więcej niż tylko praca na planie filmowym.

Zobacz wideo "Lucyfer" - zwiastun sezonu finałowego

"Lucyfer". Tom Ellis i Lauren German są parą w życiu prywatnym?

Na tę chwilę czekali wszyscy fani show: Chloe Decker (Lauren German) i Lucyfer (Tom Ellis) wreszcie są razem. 10 września odbyła się premiera szóstego sezonu, najnowsze odcinki popularnego show wzbudziły ogromne emocje wśród widzów. Uczucie łączące głównych bohaterów jest niezwykle intensywne. Fani zaczęli podejrzewać, że aktorzy są parą również w życiu prywatnym.

Niestety musimy rozczarować wszystkich, którzy liczyli na, to, że romans na ekranie jest również romansem poza nim. W rzeczywistości Tom Ellis jest mężem scenarzystki i producentki filmowej Meaghan Oppenheimer. Para poznała się w 2015 roku, a cztery lata później zdecydowali się wziąć ślub. Ceremonia do samego końca była owiana wielką tajemnicą. 

 

Lauren German wyznała, że... kocha Toma Ellisa

Lauren German bardzo strzeże swojej prywatności i niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym. Jak podają zagraniczne media, 42-letnia aktorka jest szczęśliwą singielką. Lauren wielokrotnie podkreślała, że z Tomem łączy ją wielka przyjaźń i świetnie im się razem współpracuje, jednak nie jest to związek romantyczny, na jaki liczyliby fani:

Tom jest najbardziej uroczą osobą, jaką znam. On jest taki miły i ofiarny. Kocham go - powiedziała w jednym z wywiadów German.

Warto również dodać, że Tom i Lauren dużo razem przeżyli. Po tym, jak w 2018 roku ogłoszono, że "Lucyfer" nie będzie dalej emitowany, aktorzy wspólnie walczyli, aby przygody przystojnego diabła nie dobiegły końca. Podobnie było w momencie, gdy Netflix poinformował, że piąty sezon "Lucyfera" będzie już ostatnim - wówczas Lauren German zachęcała fanów do walki o kolejne odcinki. Aktorka instruowała widzów w mediach społecznościowych, co powinni zrobić, żeby Netflix nie zakończył produkcji po piątym sezonie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.