"Papiery na szczęście" to nowy serial TVN7, który zastąpi "Zakochanych po uszy". Znamy datę premiery

TVN7 zapowiada nowy serial, który zagości w paśmie jesiennym stacji. "Papiery na szczęście" mają zastąpić "Zakochanych po uszy". Kiedy premiera?

Już 6 września na TVN7 będzie miała miejsce emisja nowego serialu. "Papiery na szczęście" mają zastąpić "Zakochanych po uszy", których finał obejrzymy już niebawem, bo 2 września. Siódemka będzie emitować swoją nową propozycję od poniedziałku do czwartku o godz. 19.30. Jakie losy czekają głównych bohaterów? 

Zobacz wideo "Otwórz oczy" w Netfliksie. Jest zapowiedź nowego polskiego serialu

"Papiery na szczęście". O czym będzie nowy serial TVN7?

Marta (w tej roli Adriana Kalska) jest żoną znanego piłkarza - Krisa (Mateusz Kmicik). Dziewczyna zdecydowała się porzucić życie w luksusach i zacząć wszystko od zera. W nowej pracy poznaje przystojnego Adama. Zakochują się w sobie, jednak Adam jest otoczony wieloma kobietami. Dla deweloperki wydaje się być najgorszym z możliwych kandydatów na nową miłość. Marta obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś podobnym do ojca jej dzieci. Czy bohaterka odważy się przyjąć prawdziwą miłość? Jak potoczą się jej losy? 

 

Kamila KamińskaKamila Kamińska pokazała naturalne zdjęcie z dzieckiem. "Coś przepięknego!"

Bohaterowie nowego serialu TVN7 zmierzą się z wieloma przeciwnościami losu

"Papiery na szczęście" to historia o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie mierzą się z codziennymi przeciwnościami losu i próbują znaleźć miłość. Uczą się stawiać swoje szczęście na pierwszym miejscu. Czeka ich wiele intryg i rodzinnych tajemnic. 

Akcja "Papierów na szczęście" odbywa się w Krakowie. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy, jak: Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam), Mateusz Kmiecik (Kris). Już jesienią dowiemy się, jak potoczą się ich losy. Kogo pokocha Marta? Jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

Co ciekawe, serial został stworzony przez autorów dotychczasowego hitu TVN7. Za produkcję odpowiadają Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski. Reżyserką jest Regina Zawadzka-Bigaj, a autorem zdjęć Jacek Fabrowicz. Twórcy "Zakochanych po uszy" przygotowali wiele wątków sensacyjnych w nowej produkcji. Będzie się działo. Na ten moment możemy zobaczyć teledysk zapowiadający nowy serial TVN 7. Wystąpiła między innymi Patrycja Sobolewska i Magda Bereda. Już w zapowiedzi możemy zobaczyć prawdziwie krakowski klimat. 

Zakochani po uszy"Zakochani po uszy". Produkcja odpowiedziała na zarzuty Macieja Łagodzińskiego w sprawie cenzury

Więcej o: