"M jak miłość" po wakacjach. Iza i Marcin wrócą do siebie? Zabraknie też kilku aktorów. Będzie się działo!

Emisja najnowszych odcinków "M jak miłość" zakończyła się w maju, ale już po wakacjach widzowie będą mogli wrócić do rozpoczętych wątków. Co wydarzy się w kolejnym sezonie?

Nowe odcinki "M jak miłość" wrócą na antenę po wakacjach. Nie wiadomo, kiedy dokładnie, jednak z pewnością będzie się działo. Jak rozwiną się wątki, którymi ostatnio żyli fani serialu?

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe w czasie pandemii

"M jak miłość". Co się zmieni po wakacjach?

W "M jak miłość" sporo działo się ostatnio u Izy i Marcina. W wyniku manipulacji Bosackiego kobieta, będąca pod wpływem narkotyków, wylądowała w łóżku z Michałem, a nagranie z tej nocy dostał Marcin. I choć Chodakowski wie, że wszystko było zaplanowane, to trudno mu zapomnieć o scenach z filmiku z udziałem partnerki. Iza w końcu nie wytrzymała jego zazdrości i powiedziała dość. Fani jednak wierzą, że para będzie w stanie się porozumieć i być może po wakacjach znowu się zejdą.

 

Wiadomo, że z serialu zniknie kilku bohaterów, m.in. Mateusz Mostowiak, który od najmłodszych lat grał w produkcji. Do Grabiny wróci jednak Antek. Były obawy, że w nowych odcinkach nie zobaczymy już braci Mroczek, ale na szczęście nie były uzasadnione. Problem może pojawić się w przypadku Soni i Janka - nie wiadomo, jak potoczą się ich losy. 

Zobacz też: Krystian Wieczorek wypoczywa nad morzem i chwali się ukochaną. Nie zabrakło czułego wyznania. "Moja żona jest poza skalą"

Ostatni na planie "M jak miłość", po wielu latach, zagościła Laura Samojłowicz, która w 2008-2010 grała Majkę, jedną z ukochanych Pawła. Fani mają nadzieję, że zostanie na dłużej w Szczecinie. Na pewno też do Joasi wróci Leszek. Wreszcie zobaczymy też Zosię - tym razem po wielkiej metamorfozie. Czekacie na kolejny sezon?

Więcej o: