Krystian Wieczorek wypoczywa nad morzem i chwali się ukochaną. Nie zabrakło czułego wyznania. "Moja żona jest poza skalą"

Krystian Wieczorek pochwalił się na Instagramie kadrem z wakacji. Na zdjęciu towarzyszy mu żona.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska od kilku lat tworzą udane małżeństwo. Aktor znany z seriali  "M jak miłość" oraz "Komisarz mama" rzadko publikuje wspólne zdjęcia na Instagramie, ale zdarzają się wyjątki. Ostatnio pokazał fotografię znad morza, gdzie małżeństwo obecnie wypoczywa.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z „M jak Miłość"

Krystian Wieczorek chwali się zdjęciem z żoną

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska poznali się na planie serialu "M jak Miłość". Ona była wówczas 24-letnią studentką łódzkiej filmówki, a on dojrzałym i znanym w Polsce aktorem. Para długo ukrywała swój związek, stroniła od mediów, a w 2016 roku wzięła cichy ślub. Dwa lata później na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, córka Anielka.

Krystian nadal bacznie strzeże swojego życia prywatnego, ale czasami przemyca zdjęcia z żoną na Instagram. Pod nowym zdjęciem z wypoczynku nad morzem pojawił się też czuły opis.

Ja i Bałtyk jesteśmy najpiękniejsi przed sezonem. Żeby była jasność, moja żona jest poza skalą - napisał aktor.
 

Urodę Marii Szafirskiej dostrzegli także fani pary. Pod postem Krystiana Wieczorka posypały się pozytywne komentarze.

To jest właśnie cudowne zdjęcie. Prześliczna i radosna para.
Ma pan piękną żonę.
Obydwoje jesteście poza skalną - piszą internauci.

Poza rolą Pauliny Lipskiej w "M jak miłość" Maria Szafirska ma na swoim koncie wiele innych. Do tej pory mogliśmy ją zobaczyć także w "Pierwszej miłości" oraz w drugim sezonie serialu "Za marzenia". W 2017 roku Szafirska napisała scenariusz i wyreżyserowała film krótkometrażowy pt. "Zbliżenie". Obraz zwyciężył w kategorii "Najlepszy film miłosny" na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Jaipur.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.