Małgorzata Rozenek odniosła się do instagramowej afery wywołanej przez Agnieszkę Kaczorowską? Dodała wymowną grafikę

Kilka dni temu internet zapłonął za sprawą postu opublikowanego przez Agnieszkę Kaczorowską. Kontrowersyjny wywód celebrytki na temat "mody na brzydotę" skomentowała rzesza gwiazd. Małgorzata Rozenek również postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Małgorzata Rozenek postanowiła odnieść się do kontrowersyjnego postu, który Agnieszka Kaczorowska opublikowała kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie. W swoim wpisie tancerka zastanawia się skąd wziął się ten "trend na brzydotę, normalność i zwyczajność", która według niej "wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive". Wpis poniósł się echem po sieci. Publikację komentowały gwiazdy, celebryci i instagramerki. Teraz głos zabrała także Małgorzata Rozenek.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek o aferze Agnieszki Kaczorowskiej

Małgorzata Rozenek przebywa aktualnie na wakacjach w Meksyku, ale najwidoczniej śledzi to, co dzieje się w polskim show-biznesie. Gwiazda również odniosła się do instagramowej afery wywołanej przez Kaczorowską. Chociaż zrobiła to dopiero po dwóch dniach i to w nieoczywisty sposób. Jej post nie do końca ujawnia stanowisko celebrytki w tej sprawie. Trudno ocenić czy popiera ona Agnieszkę czy nie. Rozenek zamieściła na swoim profilu grafikę, a dokładnie rysunek Andrzeja Milewskiego, który przedstawia konwersację dwójki osób.

Do internetu wyciekły twoje prywatne zdjęcia - mówi postać męska.
Bez ubrań? - pyta przerażona kobieta.
Bez fotoszopa - odpowiada jej mężczyzna.
 

Grafikę Rozenek opatrzyła opisem krótkim opisem i "#mydeepestfear", co w języku angielskim oznacza "mój największy koszmar".

Każde pokolenie niesie swoje ofiary - podpisała zdjęcie Gosia.

 Co sądzicie? Małgorzata zgadza się z poglądami Agnieszki Kaczorowskiej czy wręcz przeciwnie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.