Gwiazda "M jak miłość" żegna się z serialem TVP! Będzie pracować u konkurencji

Zaskakująca decyzja gwiazdy "M jak miłość". Widzowie nie zobaczą już Krystiana Wieczorka w popularnym serialu Telewizji Publicznej "Komisarz Alex". Fani "M jak miłość" mogą być jednak spokojni, Wieczorek nie zamierza zrezygnować z roli mecenasa Budzyńskiego.

"M jak miłość" od 20 lat gości na antenie stacji TVP 2. Mimo że serial ma ponad 1500 odcinków, to widzowie z zaciekawianiem śledzą dalsze losy rodziny Mostowiaków. Krystian Wieczorek w serialu gra mecenasa Budzyńskiego, jedną z najważniejszych postaci. Teraz portal Pudelek potwierdził, że aktor wycofał się z innej produkcji TVP. Dostał propozycję u konkurencji. 

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska kreatywnie spędza czas z dziećmi. Pochwaliła się zdjęciem syna

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"

Krystian Wieczorek odchodzi z serialu

Krystian Wieczorek nie tylko jest gwiazdą "M jak miłość", ale i serialu emitowanego na TVP 1 "Komisarz Alex". Grał tam także z Magdaleną Walach. Oboje zdecydowali się zakończyć współpracę z produkcją. Jest to z pewnością zaskoczenie, ponieważ Wieczorek grał tam główną rolę.

Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji. Niestety, nie da się związanych z nią zajętości pogodzić ze zdjęciami do "Komisarza Aleksa", dlatego stacja rozpoczęła poszukiwania nowego odtwórcy opiekuna czworonożnego detektywa - powiedział Sławomir Jóźwik z TVP w "Świecie Seriali".

Okazało się, że ta decyzja wynikała m.in. "ze słabej jakości produkcji".

Oficjalnego komentarza w tej sprawie nie mogę przedstawić. Żaden aktor nie jest na stałe przypisany do produkcji. Aktor ma dowolność, nikt nic nie musi. Czasem trzeba się rozwinąć, pójść dalej, zmienić perspektywę - powiedziała osoba z otoczenia aktorka portalowi Pudelek.

Jednak fani "M jak miłość" mogą być spokojni. Krystian Wieczorek z roli mecenasa Budzyńskiego nie zamierza zrezygnować. 

Krystian zadomowił się w "M jak Miłość" - tam ma komfort i poczucie bezpieczeństwa. Reszta projektów się po prostu zmienia. Jesteśmy otwarci na propozycje, nawet z telewizji publicznej - jeśli aktor zaakceptuje projekt. Marka TVP nie jest powodem, by rezygnować z dobrych projektów serialowych. Na planie "Komisarza Aleksa" zachodzą zmiany - wielu aktorów po rezygnowało kosztem innych produkcji - czytamy.

 Jesteśmy zatem ciekawi, kto stanie się nowym bohaterem serialu "Komisarz Alex". A Wy jak myślicie?