Marcin Mroczek bawi się z synami. Przy okazji możemy zobaczyć ich pokój. Jest schludnie, ale przytulnie

Marcin Mroczek spędził popołudnie w radosnym rodzinnym gronie. Zabawy z synami nie było końca. Na Instagramie aktora pojawiły się zdjęcia, które upamiętniły wspólne chwile, a jednocześnie pokazały nam, jak wygląda pokój chłopców.

Marcin Mroczek ostatnio coraz chętniej mówi o tym, jak nas zmienia rodzicielstwo. Nie tak dawno, gwiazdor serialu "M jak Miłość" wyznał, że choć rola taty nie jest łatwa, to ważne jest, aby pilnować, żeby nie przegapiać ważnych momentów w życiu dzieci. Dlatego w obliczu pandemii Mroczek wykorzystuje jak najwięcej czasu z synami. Dzięki najnowszym zdjęciom wiemy, gdzie panowie spędzają chwile na wspólnych zabawach. 

Zobacz też: Joanna Krupa pokazała nagranie, na którym jej córka stawia pierwsze kroki. Wideo rozczuliło internautów

Katarzyna Cichopek pokazała pokój córkiKatarzyna Cichopek pozuje z córką w jej pokoju. Helenka ma dziecięcą toaletkę

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką

Tak wygląda pokój synów Marcina Mroczka, nie brakuje klasycznych kolorów

W królestwie Ignacego i Kacpra jest dużo przestrzeni, a na podłodze znajduje się spory dywan, który sprawdza się idealnie do długich wspólnych zabaw. W pokoju przeważa kolor biały oraz odcienie żółtego, beżu i écru. Chłopcy mają do dyspozycji drewniane kufry i komody, które pomieszczą wszystkie skarby. Uwagę zwraca też ciekawa tapeta w biało-niebieskie romby. Zestawienie jasnych kolorów z bielą mebli nadaje im lekkości, a pokój wygląda na naprawdę przestronny. 

 

Piękno tkwi w prostocie

Wnętrze jest bardzo proste, ale zawiera wszystkie potrzebne elementy. Nie zobaczymy tu przepychu i nadmiaru zabawek. Pokój jest schludny i przytulny, dopasowany do potrzeb jego właścicieli. Naszym zdaniem to krok w dobrym kierunku - przeładowane dziecięce pokoje nie pozwalają się skupić na konkretnej zabawie i sprawiają, że można poczuć się przytłoczonym. Zdecydowanie wolimy, gdy rodzice pokazują dzieciom, że można zachować zdrowy umiar i nadal świetnie się bawić!

Agata RubikAgata Rubik z córką. "Najszczęśliwsze dziecko, które może wrócić do szkoły"

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska planuje z mężem drugie dziecko. "Chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo"