Katarzyna Cichopek wtula się w Marcina Mroczka. Mąż aktorki jest zazdrosny? Marcin Hakiel ironicznie komentuje

Kasia Cichopek pochwaliła się nowym zdjęciem z planu "M jak miłość". Aktorka pozuje z serialowym mężem, co zabawnie skomentował jej prawdziwy mąż - Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek dała się poznać widzom jeszcze jako nastolatka, gdy zadebiutowała w pierwszych odcinkach serialu "M jak miłość", które mogliśmy oglądać dokładnie 20 lat temu. Aktorka występuje w telenoweli do dziś, co równie chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z serialowym mężem, w którego od wielu lat wciela się Marcin Mroczek. Fotkę pary z telenoweli zabawnie skomentował mąż aktorki - Marcin Hakiel.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek reklamowała swoją biżuterię, a wszyscy patrzyli tylko na jej usta. "Lewa strona inna...". Zareagowała

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek w życiu prywatnym, jak i w serialu, jest stała w uczuciach. Od ponad 12 lat jest w związku małżeńskim z Marcinem Hakielem, którego to poznała na planie programu "Taniec z Gwiazdami". Aktorka równie długo tworzy ekranowy duet z Marcinem Mroczkiem. Na Instagramie Kasi Cichopek pojawiło się nowe zdjęcie z planu serialu. Na fotce przytuleni aktorzy pozują do selfie, co nie umknęło czujnemu Marcinowi Hakielowi. 

Pozdrawiamy z planu. Państwo Zduńscy - czytamy w opisie zdjęcia.

Co ciekawe, Marcin Hakiel pokusił się o zabawny komentarz pod zdjęciem małżonki.

Apeluję o zachowanie dystansu - zażartował tancerz.
 

Wtrącenie męża bardzo rozbawiło aktorkę. Was też? 

ZOBACZ TEŻ: Ekipa "Pytania na śniadanie" nie rozumie wyboru Katarzyny Cichopek na prowadzącą. "Położyła chyba każdy możliwy program" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"
Więcej o: